שלושה חשודים נוספים נעצרו בחשד לניסיון רצח ראש עיריית עכו

לאחר שלפני כשבוע עצרה המשטרה שישה חשודים מהכפר ג'דיידה-מכר במעורבות בניסיון רצח ראש עיריית עכו שמעון לנקרי, עצרה הבוקר המשטרה שלושה חשודים נוספים בני 18-23, אף הם מהכפר הסמוך לעכו

עצורים נוספים בניסיון הרצח (חדשות 2)

התפתחות נוספת בחקירת ניסיון רצח ראש עיריית עכו שמעון לנקרי: היחידה המרכזית של מחוז חוף של המשטרה בפיקודו של נצ"ב אלי אסייג עצרה הלילה חשודים נוספים בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הלילה נעצרו שלושה חשודים תושבי הכפר ג'דיידה-מכר הסמוך לעכו, בני 18, 19 ו-23 החשודים כמבצעי ניסיון הרצח של ראש העיר שנורה ברכבו במרס האחרון.

שלושת החשודים מצטרפים לשישה חשודים נוספים שעצר הימ"ר בשבועיים האחרונים כמעורבים בפרשייה ושמעצרם הוארך עד יום חמישי הקרוב. השלושה יובאו היום בשעות הצהריים להארכת מעצרם בבימ"ש עכו. 

לפני כשבוע עצרה המשטרה שישה צעירים בשנות ה-20 לחייהם, אף הם תושבי הכפר ג'דיידה-מכר בחשד למעורבות בניסיון הרצח של ראש עיריית עכו שמעון לנקרי. בשלב זה מעריכים במשטרה כי הרקע למקרה הוא פלילי.

לנקרי: "שמח על מעצר החשודים, חיכיתי לזה הרבה" 

"חיכינו לרגע הזה הרבה זמן", אמר לנקרי בריאיון לחדשות 2 לאחר היוודע דבר המעצר הראשון של החשודים. "עודכנתי על ידי המשטרה בפרטים ואני שמח שיש התפתחות חיובית בחקירה, המשטרה השקיעה אין ספור מאמצים להשלים את פעולות החקירה ואני מקווה שאלה שנעצרו הם אלה שקשורים למקרה".

השישה נעצרו על ידי היחידה המרכזית של מרכז חוף במשטרה, והם חשודים במספר אירועים של התפרצויות וגניבות. על פי החשד, הם שעמדו מאחורי ניסיון ההתנקשות בלנקרי, שבו נפצע באורח בינוני. "אין לי מושג מה היה המניע", אמר לנקרי, "לא היו כיווני חקירה חדשים מאז הירי".

שבועות ספורים לאחר אשפוזו של לנקרי, הוא שוחרר מבית החולים ושב לעבודתו בעיריית עכו. לפני כשבועיים זכה לנקרי שוב בבחירות המקומיות לאחר ש-79% מהבוחרים בעכו נתנו לו את קולם.