נער ופקח נפצעו בקטטה ברכבת הקלה

ברכבת הקלה בירושלים אומרים כי פקח הותקף על ידי קבוצת נערים לאחר שרצה לבדוק האם שילמו על הנסיעה. מנגד, הנערים סיפרו כי הפקח הוא שתקף אותם, לדבריהם - ללא סיבה מוצדקת. הפקח ואחד הנערים נפצעו קל, תלונות סותרות הוגשו במשטרה

הרכבת הקלה (יוסי זילברמן)

כמה נערים שנסעו בצהריים (ב') ברכבת הקלה בירושלים סיפרו לחדשות 2 Online כי הותקפו על ידי פקח ללא סיבה, ואחד מהם אף נפצע ופונה לבית החולים. ברכבת אמרו כי דווקא הצעירים הם שתקפו את הפקח שרצה לרשום לאחד מהם דוח לאחר שחשד שעלה לרכבת בלי לשלם. שני הצדדים הגישו תלונה הדדיות במשטרה, שהודיעה כי תחקור את המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עלינו על הרכבת הקלה והיינו צריכים לרדת בשוק כדי להגיע לפעילות של בית הספר", סיפר אחד הנערים. "כולנו שילמנו, והראנו לפקח את הכרטיסים. היינו צריכים לרדת ואני הייתי האחרון, אז סימנתי לו ששילמתי ואני ממהר. הוא הלך אחרינו לתחנה, ודחף אותי. דחפתי אותו בחזרה ואז הוא הכניס לי אגרוף".

לדברי הצעיר, המאבטחים של הרכבת עצרו אותו כדי שלא יסייע לחברו שהוכה על ידי הפקח, ולא הפרידו בין הצדדים.

בהנהלת הרכבת הקלה מספקים גרסה קצת שונה לאירועים. "פקח של הרכבת הקלה הותקף על ידי קבוצה של צעירים לאחר שביקש לערוך ביקורת שגרתית של רכישת כרטיסים", נמסר מהרכבת. "מאבטחי הרכבת הקלה נאלצו להתערב על מנת להגן על הפקח המותקף. למקום הוזמנה המשטרה וצוות מד״א שפינו את הפקח לבית החולים".

דובר הרכבת הקלה מסר כי הקטטה פרצה כבר ברכבת, עוד לפני הירידה מהתחנה, וכי התעורר חשד שאחד הנערים לא שילם על כרטיס הנסיעה.

במשטרת ירושלים אמרו כי הם מכירים את המקרה וידוע להם כי פרצה קטטה ברכבת. השוטרים אישרו כי שני הצדדים הגישו תלונות, שיחקרו בין היתר על ידי בדיקת מצלמות האבטחה. 

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.