ראש ארגון פשע חשוד במעורבות בחיסול כפול

בתום שלושה חודשים של חקירה סמויה הודיעה המשטרה כי עצרה שלושה תושבי השרון בחשד למעורבות בפיצוץ הרכב שבו נרצחו דקל צפר ושרון פרחי סמוך לפתח תקווה. אחד מהם הוא אבי רוחן, המוגדר כראש ארגון פשיעה. מעצרו של רוחן הוארך בשישה ימים, וכך גם מעצרו של חשוד נוסף בפרשה

הרכב השרוף בירקונים (מד"א)

בתום חקירה סמויה שארכה מספר חודשים עצרה היום (ב') המשטרה שלושה חשודים במעורבות בחיסול הכפול בחודש יולי האחרון בצומת ירקונים, סמוך לפתח תקווה, שבו נרצחו דקל צפר ושרון פרחי מראש העין, בפיצוץ מטען ברכבם. אבי רוחן, אחד העצורים, מוגדר כראש ארגון פשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חקירת האירוע הועברה לטיפולה של היחידה המרכזית במחוז מרכז. רוחן הוא עבריין מוכר תושב השרון, שנעצר יחד עם שניים מחבריו בחשד למעורבות ברצח. מהמשטרה נמסר כי רוחן חשוד גם ב"מאבקי שליטה באזור השרון, בעניין הלוואות בשוק האפור". בית משפט השלום ברמלה האריך את מעצרו של רוחן בשישה ימים, וגם את מעצרו של חשוד נוסף בפרשה, חנוך עצמון.

אבי רוחן, אחד החשודים בחיסול (חדשות 2)

"עילת המעצר מבוססת על מסוכנות וזאת לאור מהות העבירות שמיוחסות לחשוד", קבע השופט הישאם אבן שחאדה. "בדוח הסודי ישנו פירוט של פעולות החקירה שיש לבצע בתיק זה ואשר חלק ניכר מהם לא ניתנו לביצוע כאשר החשוד משוחרר וקיים חשש לשיבוש מהלכי משפט", הוסיף השופט.

בסוף חודש יולי נהרגו דקל צפר ושרון פרחי, תושבי ראש העין, בפיצוץ מטען חבלה ברכב בצומת ירקונים סמוך לפתח תקווה. תחילה הוגדר מצבם אנוש ולאחר מכן נקבע מותם על ידי צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום. שניים נוספים נפצעו באורח קל כתוצאה מהפיצוץ.

מחקירה ראשונית של הזירה עלה כי הרכב נסע מכיוון מזרח למערב וכשעצר ברמזור שבמחלף אירע הפיצוץ. צוותים של מגן דוד אדום ומשטרה הוזעקו למקום ומצאו רכב שנפגעים בתוכו. בתום פעולות החייאה נמרצות - נאלצו לקבוע את מותם בזירה. רסיסים של המטען נמצאו במרחק של 50-60 מטרים מהרכב.