החשד להתעללות בתאומים בני חודשיים: "הורים למופת"

בני הזוג מתל אביב שנעצרו בחשד שטלטלו את ילדיהם בני החודשיים, שאושפזו בבית חולים, מכחישים בתוקף את החשדות. סנגורם אומר כי הם דואגים מאוד לילדיהם: "מדובר במשפחה אוהבת ותומכת ובילדים מטופחים"

"משפחה למופת". אילוסטרציה (חדשות 2)

לאחר שאמש עוכב לחקירה, נעצרו הבוקר (ב') זוג ההורים החשוד בהתעללות בילדיהם התאומים. במהלך הלילה הם מסרו את גרסתם, שבעקבותיה הוחלט להביאם הבוקר בפני שופט, שהחליט להאריך את מעצרם בשלושה ימים. בתוך כך, מסר הבית החולים כי מצבם של התינוקות טוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זמן קצר לאחר שזוג ההורים החשודים בהתעללות בילדיהם התאומים נלקח לחקירה שרטט פרקליטם עו"ד יפים וקסלר קווים לדמותם, ואמר כי מדובר ב"משפחה נורמטיבית שרואה לנגד עיניה רק את טובת הילדים", תוך שהוא טוען כי השניים מכחישים בתוקף את הטענות כלפיהם.

"הם הורים למופת", אמר עו"ד וקסלר בשיחה עם חדשות 2 Online. "הילדים מטופחים, הם מודאגים מאוד וחושבים רק על ילדיהם". הפרקליט סירב להגיב לטענות בית החולים דנה שבו אושפזו התינוקות בני החודשיים, שלפיהן החבלות שנמצאו על גופם היו "לא טבעיות". "העניין מצוי בחקירת משטרה ולכן לא אוכל להתייחס מעבר לכך", הבהיר.

מבית החולים נמסר אמש כי "מדובר בזוג תאומים בני חודשיים שלגביהם הועלה חשד לטלטול על ידי הצוות הרפואי. על פי חוק, בית החולים הודיע על כך למחלקת הרווחה שבודקת את הנושא. התאומים במחלקת ילדים במצב טוב".