אחרי החיסול: נחשפו הקלטות דומרני

כשבוע וחצי לאחר פיצוץ הרכב באשקלון שגבה את חייו של אחד מאנשיו של דומרני והביא לפציעתו של "חייל" אחר בארגון, נחשפו תמלולי האזנות הסתר שביצעה המשטרה על ראש ארגון הפשע ושניים מחייליו. "אם שלום לא יתעורר - יורידו גם אותו", אמר אחד מהם

לפני כעשרה ימים פתח פיצוץ ברכב באשקלון את סבב האלימות האחרון בין ארגוני הפשע. אחד מאנשיו של דומרני נרצח באירוע ואחר נפצע. הערב (א') נחשפו במהדורה המרכזית תמלולי האזנות הסתר שביצעה המשטרה לראש הארגון, שלום דומרני ושניים מ"חייליו", ואת תגובתו לאחר החיסול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה בין דומרני לחברתו של יעד החיסול, נשמע קולו של הראשון כשהוא שואל לשמה של בת הזוג. היא השיבה: "מה יכול להיות? אחרי מה שקרה...". דומרני, מצידו, מנסה לעודד אותה ואומר: "יהיה בסדר בעזרת השם". לאחר מכן הוא שואל: "תגידי לי, עד איזה שעה ראית אותו (החבר)?". החברה משיבה: "הוא הוריד את וטורי והוא בא לספר לי כאילו מה הוא דיבר עם וטורי".

השיחה נמשכת עם שאלות לגבי מכוניתו של יעד החיסול. "איפה האוטו שלו היה?", שאל ראש ארגון הפשע, "בחניה או בחוץ?". החברה ענתה: "מה פתאום? בחוץ כפרה. על המדרכה הוא חנה". דומרני התעניין עד איזו שעה חנה האוטו על המדרכה. "שלוש בלילה, משהו כזה", השיבה.

יעד החיסול באשקלון: ג'קי בניטה (פייסבוק)

"שלום מרגיש שזה מתקרב אליו"

המשטרה האזינה גם לשיחה אחרת בין שניים מחייליו של דומרני, משה דהן המכונה "שיקו" ושלומי קסנטיני המכונה "מומי". "מה עם שלום, בלחץ?", שואל שיקו. "הוא רק מבאוּס קצת", משיב לו מומי. "'ההוא' (שלום דומרני) מרגיש שזה מתקרב אליו", המשיך שיקו, ואילו מומי מוסיף: "כשנכנסים לאשקלון זו כבר בעיה".

שיקו: "אח שלי, אם הוא לא יתעורר תראה תוך חודש-חודשיים (יורידו) גם אותו. אמרתי לך ש"ההם" אוטוטו יעשו משהו".

בשיחה נוספת בין שיקו למומי, אמר הראשון בהתייחסו למצלמות האבטחה שתיעדו את הפיצוץ: "שמו את זה כשהוא היה שמה (אצל חברתו), יש הסרטה. רואים הכל, רואים את הבן אדם בא, מדביק הכל! עכשיו שולחים לי את ההסרטה הזאת. בוודאות אח שלי, שמה במרתף הדביקו לה אותו. ג'קי (בניטה, הנרצח) לא מבין עניין. אני לא מבין למה לא התכופפו מתחת לאוטו לראות אם יש שם. זה היה מטען גדול, בולט. מומי תיזהר. תישמר". 

עו"ד משה שרמן, פרקליטו של דומרני, מסר בתגובה: "הוא לא עשה בירורים, אלא רק התקשר לאישתו של בניטה בתור ידיד, ושאל אותה שאלות שכל אחד היה שואל. זה לא מראה על קשר ולא על שום דבר".

עו"ד רועי אטיאס, פרקליטו של אחד מ"חייליו" של דומרני, אמר כי "טבעי שאדם שמקורב לנרצח ירצה לדעת מי עומד מאחורי הרצח".