ניסיון חיסול בגן יבנה: גבר נפצע בינוני מירי

גבר כבן 40 שנורה פינה את עצמו לבית החולים אסף הרופא. בזירה נמצאו קליעים, והמשטרה מעריכה כי הרקע לאירוע פלילי. נבדק הקשר בין הירי בגן יבנה לנסיון החיסול אמש באשקלון, שבו נפצע אנוש גבר שמשתייך ככל הנראה לארגון הפשע של דומרני

נבדק הקשר לנסיון החיסול באשקלון. ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

שעות ספורות לאחר פיצוץ המטען ברכב באשקלון, שבו נפצע אנושות גבר בשנות ה-30 לחייו, חשד לניסיון חיסול נוסף בדרום: גבר בשנות ה-40 לחייו נורה הלילה (ראשון) בגן יבנה ונפצע בינוני, ככל הנראה על רקע פלילי. הפצוע פינה את עצמו באופן עצמאי לבית החולים אסף הרופא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 01:00 אזרחים דיווחו למשטרה על קולות ירי שנשמעו בגן יבנה. כוח משטרה שהגיע למקום לא מצא איש בזירה, אך בסריקות אותרו פריטים קליעי כדורים המעידים כי התרחש ירי במקום. הפצוע הגיע בכוחות עצמו לבית החולים, והמשטרה מעריכה כי הוא נפצע מהירי.

במשטרה בודקים האם יש קשר בין אירוע הירי בגן יבנה לנסיון החיסול באשקלון אמש, ברחוב אורט שבעיר. לזירה הגיעו כוחות גדולים, וצוות של מגן דוד אדום פינה את הגבר שנפצע אנושות לבית החולים ברזילי בעיר, כשהוא סובל מפגיעות קשות בגפיו התחתונות. לא היו נפגעים נוספים באירוע.

המשטרה מעריכה כי הפצוע משתייך לארגונו של העבריין שלום דומרני. מחקירה ראשונית עולה כי הוא מוכר כגובה כספים ובעברו הפלילי ניתן למצוא תיק עשיר בעבירות רכוש ואלימות. המפכ"ל רב-ניצב יוחנן דנינו הגיע אל זירת האירוע, והצהיר כי "נגיע אל מי שביצע זאת ונחזיר את השקט לרחובות".

"מדובר באירוע חמור", אמר דנינו. "כל הסימנים והחומרים, כפי שהם ידועים לנו עד עכשיו, מובילים לכך שמדובר ברקע פלילי - ככל הנראה מדובר בסכסוך בין ארגוני פשיעה. פיצוץ כזה של רכב יכול לפגוע באזרחים חפים מפשע ואנחנו לא מתכוונים לתת לזה יד. אין לנו שום כוונה לאפשר את זה".