המשטרה פשטה על מתחמי ארגון הפשע של ג'רושי

המאבק של המשטרה בארגוני הפשיעה נמשך. כוחות של יחידת להב 433 פשטו הבוקר על מתחמים של ארגון הפשע של משפחת ג'רושי בשפלה. פעילים בארגון נעצרו וציוד רב הוחרם. בכירים באגף החקירות: "ייתכן והפעילות תביא לריסוק ארגון הפשע"

פשיטה משטרתית. ארכיון (פייסבוק)

פשיטה גדולה של המשטרה הבוקר: כוחות גדולים של יחידת להב 433 פשטו על שמונה מתחמים ששייכים לארגון הפשע של משפחת ג'רושי באזור השפלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר במבצע יוצא דופן בהיקפו שבמהלכו הכוחות עצרו פעילים בולטים שמזוהים עם ארגון הפשע, והחרימו ציוד רב. הפעילות התבצעה בתום חקירה סמויה ממושכת. בכירים באגף החקירות אמרו שייתכן והפעילות תביא בסופו של דבר לריסוקו של ארגון הפשע של משפחת ג'רושי, שנחשב מהמובילים היום בפשיעה החמורה בישראל.

במסגרת החיפושים נתפסה מעבדה ביתית לייצור מטבעות בשווי 10 שקלים, לרבות מכבש, גלופות, חומר גלם ומאות מטבעות החשודים כמזויפים. עוד נתפסו אמצעי לחימה וכסף מזומן (ישראלי וזר) בשווי מאות אלפי שקלים. כעשרה חשודים עוכבו לחקירה.

רק אתמול הוגשו כתבי אישום ראשונים, בפרשת החיסול הפלילי באשקלון, בו נהרג חבר בארגון הפשיעה של שלום דומרני. יחידת להב 433 במשטרה הגישה כתבי אישום נגד שלושה עצורים באשמת ניסיון גניבה ושיבוש הליכי משפט.

החיסול באשקלון (אלירם משה)

המשטרה אף ביקשה להאריך את מעצר השלושה - ציון שמואל, שרון קדוש ושי אלמקייס - עד לתום ההליכים. בשבת עצרו בלשי היחידה הכלכלית של המשטרה שמונה תושבים מדרום הארץ, החשודים במעורבות בחיסול שאירע לפני שבוע באשקלון, בו נהרג אחד מאנשי ארגון הפשיעה של שלום דומרני, ובשיבוש הליכי המשפט.