שוטרת שימשה פיתיון במבצע לאיתור גנבים בת"א - והותקפה

שוטרת סמויה שהוצבה באזור התחנה המרכזית בת"א כפיתיון לגנבי מכשירים סלולריים ותיקים, הביאה למעצר שני חשודים, אך המבצע לא עבר בצורה חלקה. השוטרת נאלצה להדוף הטרדות מיניות מצידם, הוכתה בפניה ואף נשדדה. "זה היה קצת מפחיד, אבל ידעתי ששומרים עליי", אמרה לחדשות 2 Online

גן לוינסקי בתל אביב, ארכיון (חדשות 2)

אזור התחנה המרכזית בתל אביב ידוע כמקום מועד לפורענות בתחומי העבריינות, במיוחד בשעות הלילה. לאחר שבשבועות האחרונים נרשמה עלייה בתלונות שהוגשו למשטרה על מקרים של גניבת טלפונים סלולריים ותיקים, החליטו במשטרה לנסות לשפר מעט את ההרתעה באמצעות הפעלת שוטרת סמויה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול (ד') בשעות הלילה המאוחרות הוצבה השוטרת, שהייתה לבושה בבגדים אזרחיים, בגן לוינסקי שבדרום תל אביב, כפיתוי לגנבים פוטנציאליים. סמוך לשעה 3:00 התקרבו לעברה שני צעירים, עובדים זרים, והחלו לשוחח איתה. במהלך השיחה ניסו השניים לשכנע את הסוכנת הסמויה לקיים עמם יחסי מין.

השוטרת דחתה בתקיפות את הצעתם של השניים, אך הם התעקשו ואף החלו להטריד אותה ולנסות לגעת בה. משהתנגדה למעשים, חבט אחד החשודים בפניה, לקח את הטלפון הנייד מידה והחל לברוח. במקביל, ניצל החשוד השני את הסחת הדעת, גנב את תיקה של השוטרת ופתח גם הוא בריצה.

השוטרת הסמויה שהביאה ללכידת החשודים (עזרי עמרם חדשות 2)

השוטרת: "ידעתי שיש אנשים ששומרים עליי" 

כוחות השיטור בראשותם של רפ"ק אלון רז ופקד גליל עמאשה, שהיו במעקב אחר הפעילות הסמויה, יצאו מיד בעקבותיהם של החשודים ורדפו אחריהם רגלית עד לתפיסתם. השניים, בני 33 ו-27, יובאו בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

 "זה אכן היה קצת מפחיד, אבל ידעתי שיש מעקב ואנשים ששומרים שלא יקרה לי דבר, וזה חלק מהעבודה שלנו", סיפרה השוטרת מ', בת 35 ואם לשניים, בשיחה עם חדשות 2 Online. "כל האירוע רק חשבתי מה אני מרגישה כשיש לי הגנה ושמירה צמודה, ומה היה קורה ואיך הייתה מרגישה בחורה צעירה שנקלעה לאזור במקרה".