חשד: נהג אוטובוס הוכה בידי נהג רכב פרטי כי ביקש שיזיז את רכבו

נהג מכונית פרטית שהחנה את מכוניתו במסוף נוסעים בתחנה המרכזית בכפר סבא חשוד שהכה באמצעות לום ברזל נהג אוטובוס שביקש ממנו להזיז את רכבו. הנהג נפצע באורח קל ופונה לקבלת טיפול רפואי. החשוד יובא לדיון בהארכת מעצרו

הכה נהג אוטובוס בלום ברזל. ארכיון (google streetview)

תושב כפר סבא נעצר היום (ג') בחשד שהכה נהג אוטובוס באמצעות לום ברזל, לאחר שהנהג ביקש ממנו להזיז את רכבו מאחד המסופים בתחנה המרכזית בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ממשטרת מרחב שרון נמסר כי רכבו של החשוד חסם את גישת האוטובוס למסוף. נהג האוטובוס פנה לאיש בבקשה שיפנה את רכבו מהמקום על מנת שיוכל להיכנס. לאחר חילופי דברים בין השניים, נהג הרכב התעצבן, הוציא ממכוניתו לום ברזל והחל להכות את נהג האוטובוס בפניו.

כתוצאה ממכות הלום נהג האוטובוס נפצע באורח קל ופונה על ידי צוותי מד"א לקבלת טיפול רפואי בבית החולים מאיר בכפר סבא. נהג המכונית נעצר על ידי המשטרה ויובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר.

בחיפה הוכה נהג אוטובוס שלא עצר בתחנה

בחודש אוגוסט האחרון הוכה נהג אגד בקו 136 בחיפה על ידי נוסע, לאחר שלא עצר בתחנה. האירוע התרחש בזמן נסיעה שגרתית ברחוב שדרות הציונות בעיר. "לא עצרתי בתחנה כי הפעמון לא צלצל", סיפר הנהג על הנסיבות שהובילו למעשה, "גברת שישבה מקדימה שאלה למה לא עצרתי והסברתי שהפעמון לא צלצל".

לדבריו, לאחר שהראתה לו שהפעמון מקולקל עצר בצד הדרך כדי שתוכל לרדת. "פתאום בא מישהו מאחורה והתחיל לצעוק: 'למה לא עצרת? אתה עובד אצלנו'", תיאר הנהג. אז ביקש מהנוסע לרדת מהאוטובוס כדי שלא יפריע לנוסעים. הבקשה עוררה את זעמו של הנוסע והוא החל להכותו. "הוא נתן לי סטירה בפנים ואגרוף בחזה וגרר אותי איתו החוצה. אז הוא תפס אבן גדולה. פחדתי, התחננתי בפניו שיעזוב אותי".