חשד: תושב הרשות הפלסטינית ניסה לחטוף ילדיו מישראל

לתחנת באר שבע הגיעה אם פלסטינית שדיווחה כשהיא ממררת בבכי כי סבתם של הילדים לקחה אותם בכוח לשטחי הרשות, לדבריה, כדי "להפעיל גם עליה לחץ לחזור לשטחים". בתום דין ודברים עם אביהם של הילדים, הצליחו השוטרים לשכנעו להחזיר את הילדים לשטח ישראל, אז השתלטו על הרכב והשיבו את הילדים לחיק אמם ללא פגע

שוטרים שיכנעו האב להחזיר הילדים. ארכיון (חדשות 2)

שוטרי תחנת באר שבע סיכלו לפנות בוקר (ג') ניסיון חטיפה של שלושה ילדים מאמם על ידי אביהם, לאחר שהועברו על ידי סבתם לשטחי הרשות הפלסטינית. השוטרים הצליחו ליצור קשר עם האב ולאחר מסע שכנועים גרמו לו להחזיר את הילדים למחסום שמעה בכביש 60, אז השתלטו על הרכב וחילצו אותם ללא פגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל אמש בשעה 20:00, אז הגיעה לתחנת באר שבע אישה פלסטינית בשנות ה-30 לחייה כשהיא ממררת בבכי. היא סיפרה לחוקר בתחנה כי זמן קצר קודם לכן ניסתה אמה לשכנעה שתשוב לשטחי הרשות ומשלא נענתה לבקשותיה, לקחה ממנה בכוח את שלושת ילדיה, בני שלוש, ארבע וחמש ונסעה עמם לשטחי הרשות, שם מסרה אותם לידי אביהם. לטענת האם, הסבתא ביצעה זאת על מנת להפעיל עליה לחץ שתחזור גם היא לשטחים.

אחד החוקרים בתחנה יצר קשר טלפוני עם האב והצליח לשכנעו להחזיר את הילדים לחיק אמם. בתום שיחה ארוכה בין השניים התרצה האב והביא את ילדיו למחסום שמעה.

אלא, שכחצי קילומטר אחרי המחסום המתינה ניידת סמויה ובה בלשים שהשתלטו על הרכב וחילצו משם את שלושת הילדים מידי האב. הם היו יחפים ורעדו מקור. לאחר קבלת טיפול הם הוחזרו היישר לזרועות אמם בשטח ישראל.