צפו: 130 מזוזות נגנבו תוך שעה

מצלמות אבטחה שהותקנו בשני בניינים סמוכים בבני ברק תיעדו אדם עם קסדה ומשקפי שמש כשהוא גונב בזריזות את המזוזות מדירות המגורים. לבסוף, נגנבו תוך שעה כ-130 מזוזות בשווי של כ-20 אלף שקלים בסך הכל. המשטרה פתחה בחקירה

גניבה יוצאת דופן אירעה לפני כשבוע וחצי בבני ברק: כ-130 מזוזות שונות נגנבו מדירות מגורים בשני בניינים סמוכים באחת השכונות בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התושבים, למודי סבל, חושדים בדמות עבריינית הידועה באזור. "הבחור הזה נעצר בעבר כשגנב מעמדות החלפת כספים, אבל שוחרר בסופו של דבר", סיפר לחדשות 2 Online יוסי, אחד מתושבי השכונה, שגם מביתו נגנבו שלוש מזוזות. "הגשנו נגדו תלונות במשטרה, והפעם הוא החליט כנראה לגנוב מזוזות בשכונה במקום לגנוב מעמדות החלפת כספים".

לטענת יוסי, ערכה הכספי של כל אחת מהמזוזות שנגנבו עומד על כ-150 שקלים. סך שוויין של 130 המזוזות עומד על קרוב ל-20 אלף שקלים. "הוא מכר אותן ככל הנראה כדי לממן את פעילותו העבריינית", הוסיף יוסי.

על פי מצלמות האבטחה שהותקנו בשני הבניינים, ביצע החשוד את המעשה תוך שעה בלבד, כשהוא חובש קסדה ומשקפי שמש. המשטרה אמנם פתחה בחקירת האירוע, אבל התושבים חושדים כי בני משפחתו של החשוד הבריחו אותו לחו"ל על מנת שלא ייעצר.