החשד לרצח בטייבה: זוהו הגופות

ימ"ר מרכז בפיקודו של ניצב-משנה יגאל בן-שלום התירה לפרסום את זהות ההרוגים ברכב השרוף שנמצא בטייבה בשבוע שעבר: אילנה אל-קיסי (42) ואיסמעיל קיסי (29) הם ההרוגים והקשר ביניהם אינו ידוע. אחד מכיווני החקירה שנבדקים הוא רצח על רקע רומנטי

זוהו גופות ההרוגים. הרכב השרוף בטייבה (טייבה נט)

כשבוע לאחר שנמצאו שתי הגופות ברכב השרוף בטייבה, הודיעה היום (ב') ימ"ר מרכז במשטרה כי שני ההרוגים זוהו. מדובר באילנה אל-קייסי, שגופתה כבר זוהתה בסוף השבוע האחרון, תושבת ירושלים בת 42 ואם לארבעה ילדים שהתגוררה בבית לחם. ההרוג השני הוא איסמעיל קיסי, בן 29. הקשר בין השניים אינו ידוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מבדיקת המשטרה עולה כי איסמעיל קיסי הוא קרוב משפחתו של בעלה של אילנה. השניים התגוררו בבית לחם בתקופה האחרונה. בחקירה שמקיים ימ"ר מרכז בפיקודו של ניצב-משנה יגאל בן-שלום נבדקים מספר כיוונים, שאחד מהם הוא רצח על רקע רומנטי. יצוין, כי על הגופות נמצאו גם סימני ירי ובסמוך אליהן נמצא כלי נשק.

גופותיהם של אילנה אל-קיסי ואיסמעיל קיסי נמצאו בערבו של יום ב' שעבר, כשהן שרופות ברכב סמוך לבית העלמין בעיר שבמשולש. כוחות גדולים הוזעקו למקום בעקבות דיווח על רכב שעולה באש שבתוכו נמצאו הגופות. אזרחים שעברו במקום הם שמצאו את הרכב הבוער והזעיקו את כוחות הביטחון.

לוחמי אש מתחנת כפר סבא שהגיעו לזירה כיבו את הלהבות שעלו מהרכב ומחקירה ראשונית עלה כי ככל הנראה לא מדובר בפיצוץ של מטען ברכב.