חשד: הורים השאירו לבד את בנם בן השנה וחצי בבית

שוטרים הוזעקו לדירה בתל אביב לאחר שבכי של תינוק שבקע מתוך הבית במשך זמן רב - עורר את חשדם של השכנים. הם פרצו את הדלת והופתעו לגלות בפנים תינוק בן שנה וחצי שהושאר לבדו, ככל הנראה ע"י הוריו, זוג עובדים זרים. בדיקה רפואית העלתה כי הוא במצב טוב והילד הועבר לרשויות הרווחה. המשטרה עדיין מחפשת אחר ההורים

שכנים שמעו את התינוק בוכה. אילוסטרציה (חדשות 2)

תינוק בן שנה וחצי נמצא היום (א') בדירה בתל אביב לאחר שלפי החשד הושאר שם לבדו על ידי הוריו. ההורים, ככל הנראה זוג עובדים זרים, טרם נמצאו והתינוק הועבר לטיפולן של רשויות הרווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 09:30, לאחר שהשכנים שמעו במשך זמן רב בכי של תינוק בוקע מתוך הדירה. שוטרים מתחנת שכונות הוזעקו למקום וביחד עם כבאים פרצו את דלת הבית. בפנים מצאו את התינוק כשהוא ללא השגחה.

פרמדיקים של מגן דוד אדום בדקו את הפעוט ונמצא כי מצבו טוב. במשטרה מנסים עתה לאתר את ההורים ולברר את הנסיבות שהובילו להזנחתו של התינוק.

תינוקת ננטשה בירושלים, ארכיון (חדשות 2)

בחודש אוגוסט האחרון תינוקת כבת יומיים נמצאה כשהיא נטושה בכניסה לבית ברחוב הנביאים בירושלים ולצידה פתק בערבית שעליו הכיתוב: "זאת התינוקת שלי אוסאנה, שימרו עליה".

התינוקת נמצאה על ידי זוג המתגורר במקום ומיהר להזעיק את כוחות מד"א והמשטרה. אלה העניקו לה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה לבית החולים הדסה הר הצופים בעיר. מצבה של התינוקת, שחבל הטבור עדיין היה מחובר לגופה הוגדר טוב.

כעבור ארבעה ימים אותרה האם, תושבת השטחים בת 30, בחקירתה סיפרה כי נטשה את בתה לאחר שנקלעה למצוקה אישית. עם סיום חקירתה הועברה האם לבדיקה רפואית.