חשד לרצח בחולון: צעיר בשנות ה-20 לחייו נדקר למוות

תושב בת ים בשנות ה-20 לחייו נמצא כשהוא דקור בפלג גופו התחתון בכניסה לחדר כושר ברחוב פילדלפיה. צוותי מד"א שהוזעקו למקום קבעו את מותו. המשטרה פתחה בחקירה ועורכת סריקות נרחבות אחרי הדוקר - שנמלט מהמקום

חשד לרצח בחולון. ארכיון (רביע חנא, אתר סונארה)

תושב בת ים בשנות ה-20 לחייו נרצח הערב (שבת) בפתח מרכז כושר בחולון, לאחר שנדקר על ידי אלמוני. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות אחר התוקף, שנמלט מהמקום. נסיבות המקרה עדיין לא ברורות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עוברי אורח מצאו את האיש בכניסה לחדר כושר ברחוב פילדלפיה בחולון, כשהוא דקור בפלג גופו התחתון. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי, אך נאלצו לקבוע את מותו. שוטרי מרחב איילון הגיעו לזירת הרצח והחלו בחקירת המקרה.

מחקירה ראשונית עולה, כי הגבר שנדקר מוכר למשטרה מעבירות רכוש. מרכז הכושר, שבפתחו נרצח, היה סגור באותה עת ונבדק החשד כי התוקף או התוקפים רדפו אחריו ושם דקרו אותו, וכי מדובר בסכסוך בין עבריינים.

רוצח בת זוגו נעצר אחרי שהסתתר

הרצח הערב מגיע לאחר שביום חמישי האחרון עצרה המשטרה את אבנר ברק, החשוד כי דקר למוות את בת זוגו נאווה חן בביתה בתל מונד ולאחר מכן נמלט מהמקום. כוחות של מגן דוד אדום שהוזעקו לבית מצאו את האישה כשהיא פצועה אנושות ופינו אותה לבית החולים מאיר בכפר סבא - שם מתה מפצעיה.

מחקירה ראשונית עולה כי בן הזוג הגיע לדירתה של האישה ודקר אותה מספר פעמים בפלג גופה העליון. בתה, שהגיעה זמן קצר לאחר מכן למקום כששבה מחו"ל, מצאה את אמה בכניסה לבית כשהיא פצועה אנושות.

ברק נתפס כעבור יומיים כשהוא מסתתר בתוך מבנה נטוש באשקלון. מכוניתו חנתה בסמוך - מה שסייע למעקב אחריו ולזיהויו. ככל הנראה ברק שהה במסתור במשך יותר מיממה ובמשטרה ידעו על מיקומו וחיכו לרגע המתאים כדי לעצור אותו.