אמר לשוטרים: אתם מחפשים אותי

אחרי שהמשטרה ביקשה את עזרת הציבור בזיהוי "השודד המנומס" שעל פי החשד הספיק לשדוד כבר שמונה בנקים, נכנס תושב המרכז בשנות ה-30 לחייו לתחנת משטרה ואמר לשוטרים: "אני השודד המנומס". דפוס הפעולה שלו לא אופייני למעשי שוד: הוא נכנס לבנק בפנים גלויות, ביקש מהכספרית את הכסף בשקט ואף התנצל בפניה על מעשיו

שדד בנימוס וכך גם הסגיר עצמו: היום (רביעי) בשנות הצהריים הגיע למשטרת מרחב דן תושב המרכז, וטען כי הוא החשוד אשר המשטרה מחפשת בגין חשד למעורבות במספר מעשי שוד באזור המרכז. האיש נכנס ללא פחד לסניפי בנק וביקש את הכסף, ללא מסכה או נשק, לקח את הכסף שניתן לו ונמלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מיד לאחר מכן, האיש, בשנות ה-30 לחייו, הועבר לחקירה של אנשי צוות החקירה המיוחד שהוקם במרחב דן ובהמשך היום הובא לדיון בהארכת מעצבו בבית המשפט השלום בתל אביב. בית המשפט החליט להאריך את מעצרו עד ליום ראשון הקרוב, ובמקביל הוציא צו איסור פרסום על שמו של החשוד.

בתחילת השבוע המשטרה ביקשה את עזרת הציבור בחיפוש אחר האיש, שפעולותיו המפוקפקות פורסמו לראשונה בחדשות 2.

השודד נהג להיכנס לתוך הבנקים בפנים גלויות, כשהוא חובש כובע, וביקש מהכספריות בנימוס לתת לו את הכסף. על פי החשד, הוא גם נהג להתנצל על מה שעשה והסביר לקורבנותיו כי הוא נקלע למצב כלכלי קשה.

"השודד המנומס" פעל בבנקים שונים כבר שמונה פעמים, ובמשטרה חושדים כי הוא הצליח לשדוד בסך הכל כ-100 אלף שקלים. צוות חקירה מיוחד הוקם כדי ללכוד אותו, אבל אחרי שבועות ארוכים ללא הצלחה, ביקשה המשטרה את עזרת הציבור - מה שאולי הכניס את האיש ללחץ ובסופו של דבר הוביל אותו לתחנת המשטרה.