רימון התגלה מתחת לרכבו של אלי טביב

מי מנסה לפגוע באלי טביב? בעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים גילה מתחת לרכבו בכפר שמריהו רימון. הרימון לא התפוצץ, איש לא נפגע ולא נגרם נזק. חבלני המשטרה הגיעו למקום ובמשטרה פתחו בחקירת המקרה. בית"ר ירושלים: "מישהו איבד פרופורציות"

אלי טביב (חדשות 2)

איש העסקים אלי טביב, בעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים, גילה בצהריים (ה') רימון שהוטמן מתחת לרכבו שחנה בכניסה לביתו בכפר שמריהו. הרימון לא התפוצץ, איש לא נפגע ולא נגרם נזק.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חבלני המשטרה הגיעו למקום על מנת לפנות את הרימון ועל מנת לקבוע באיזה סוג רימון מדובר. המשטרה הגיעה גם היא כדי לאבטח את הזירה, ופתחה בחקירת האירוע. טביב סיפר כי לא היה באזור כשהרימון הונח, אלא מצא אותו רק אחר כך.

ביתו של טביב, היום (אייל בן שמחון)

"אם מגיעים למצב שבו מונח רימון מתחת לרכבו של בעלים של מועדון כדורגל, שום הישג ספורטיבי לא שווה", נמסר ממועדון הכדורגל בית"ר ירושלים. "לא מתקבל על הדעת שאדם היוצא עם ילדיו הקטנים מביתו ייאלץ לבדוק את רכבו. מישהו כאן איבד פרופורציות ובמצב שכזה החשק להיות שייך לתחום הכדורגל לא קיים".

בסביבתו של טביב מדגישים כי אין לו כל עסקים או חובות בארץ ומשוכנעים כי הרקע לאירוע הוא היותו הבעלים של קבוצת בית"ר ירושלים. טביב היה בעבר בעלים של קבוצת הכדורגל הפועל כפר סבא, ולאחר מכן של הפועל תל אביב.

טביב מכר את הפועל תל אביב לאחר מחאה של האוהדים נגדו, בגין ניהול לא תקין של הקבוצה לטענתם. לדברי טביב, המחאה נגדו נבעה ממניעים גזעניים. לאחר מכן רכש טביב את בית"ר ירושלים, שניצחה את הפועל 0:1 במשחק שנערך ביום שני, מפגש ראשון בין הקבוצות מאז החלפת הבעלות. בדצמבר 2011 הושלם רימון הלם לעבר ביתו של טביב, באירוע לא שגרם לנפגעים או לנזק.