זה החשוד ברצח בתל מונד

משטרת ישראל התירה לפרסום את זהותו של אבנר ברק/טווק, כחשוד במעורבות ברצח חברתו, נאוה חן, בתל-מונד. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש ליצור קשר עם מוקד המשטרה

החשוד: אבנר ברק (פייסבוק)

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר אבנר טווק (ברק) החשוד במעורבות במותה של חברתו, נאוה חן, אתמול (ג') בבוקר ביישוב תל-מונד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברק, בעל מבנה גוף רזה, גובהו כ-1.80 מטרים, גוון עורו כהה והוא בעל שיער קצת מאפיר. פריטי לבושו אינם ידועים. על פי החשד, הוא נמלט מזירת האירוע ברכב מסוג רנו קליאו בצבע אפור, שנת ייצור 1999, בעל לוחית זיהוי 31-661-29.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר מיד למספרי הטלפון 09-7473585 או 09-7473587 וכן למוקד 100 של משטרת ישראל.

הנרצחת: נאוה חן (חדשות 2)

חברתה של הנרצחת: "היה אובססיבי ונהג לעקוב אחריה"

אמש, שעות ספורות לאחר שנמצאה גופתה של נאווה חן בתל מונד, ממשיכים בסביבתה של הנרצחת לספר על הטרדות ואיומים שמהם סבלה. "הוא היה אובססיבי לגמרי ונהג לעקוב אחריה", אמרה אמש ציפי גוז'קרו-סהר, חברתה הטובה של חן לחדשות 2.

"אני יודעת שהיא הגישה תלונות למשטרה ושלא היה מענה, בטענה שהם לא מוצאים אותו", סיפרה ציפי והוסיפה כי המליצה לחברתה ללכת למעון לנשים מוכות. "ביקשתי, אבל הילדים בכו והיה לה קשה".

"בן זוגה מנע ממנה את חופש הביטוי והתנועה. ההתנגדות שלו הייתה מאוד מוזרה. הוא לא נתן לה ללכת לשום מקום מבלי שיעקוב אחריה", הוסיפה. "הוא נהג לחכות לה ליד הבית, טלפונים בלי סוף".

לדברי החברה, הנרצחת נפרדה מבן זוגה לאחרונה, אך זה סירב לקבל את הבשורה ונהג להפתיע אותה במקומות שונים. "היא סיפרה שהוא אמר לה שאם היא לא תהיה איתו, היא לא תהיה עם אף אחד. הוא הציק לה בפייסבוק ובטלפונים והיא לא הרגישה בטוחה. היא הייתה אישה כל כך עירנית, מלאת חיוניות, יפהפייה, אמא נהדרת. מדי פעם נהגה להגיד לי 'זה לא ייגמר טוב'".