בתה של הנרצחת בתל מונד: "פוחדת שהרוצח יחזור לנקום"

המשטרה התירה לפרסום כי אבנר ברק הוא החשוד ברצח זוגתו לשעבר, נווה חן, בתל מונד. החשוד נמלט לאחר המעשה והמצוד אחריו נמשך. בתה של הנרצחת, בת 17, משחזרת את הרגע שבו מצאה את אמהּ: "ראיתי אותו רץ החוצה והבנתי לפי הפנים שלו שהוא עשה משהו רע"

יממה לאחר הירצחה של נאווה חן ז"ל בתל מונד, התירה הערב (ד') המשטרה לפרסום את שמו ותמונתו של החשוד ברצח - אבנר ברק, בן 49, בן זוגה לשעבר של חן. במשטרה מבקשים את עזרת הציבור, לאחר שברק נמלט לאחר המעשה וטרם נתפס. בשיחה עם חדשות 2 אומרת בתה קורל אסרף בת ה-17: "אני פוחדת שהוא יחזור וינסה להתנקם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום משחזרת קורל לראשונה את רגעי הזוועה, שבהם מצאה את אמה פצועה במצב קשה בפתח הבית, לאחר ששבה ממסע בית הספר לפולין. "ברגע שהייתי ליד הכניסה לרחוב, ראיתי אותו (החשוד ברצח) רץ עם איזשהו ניילון ביד. הוא היה ממש חיוור ורץ מהר והבנתי לפי הפנים שלו שהוא עשה משהו רע", סיפרה קורל.

נאווה חן ז"ל

"מיהרתי בריצה אל הבית וראיתי אנשים סביב הבית. התקרבתי וראיתי את אמא שלי שוכבת עם הרבה דם מסביב. ישר הבנתי שהוא דקר אותה", היא אומרת. "כשהגיע אמבולנס, התחילו לעשות לה החייאה ואחרי כמה דקות פינו אותה לבית חולים. ניסיתי לדבר אליה. אמרתי לה 'אמא, אמא', אבל היא לא הצליחה להגיב, רק התנשמה ממש".

"היה אפשר לראות שהוא אלים ומפחיד"

קורל סיפרה שמיד ניסתה לספק למשטרה תמונות ופרטים אודות החשוד ברצח, בניסיון לסייע בלכידתו. "אחר כך נסענו לבית החולים, שם עשו לה ניתוח. אחרי כמה דקות הודיעו לנו שהיא נפטרה". לדברי הבת, הייתה עדה בעבר לוויכוחים ולריבים בין ברק לבין אמהּ. "הייתה פעם אחת שהוא נכנס הביתה מהחלון כשלא היינו שם. כשהיו את הריבים ראיתי שהוא קצת מלא בסדר, שהוא מפחיד. ראו עליו שהוא אלים ומאיים".

זירת הרצח בתל מונד (חדשות 2, אלירן חייט)

"אמא לא סיפרה שהיא חוששת לחייה, אבל אמרה שאם יום אחד הוא ייכנס שוב הביתה, להתקשר מיד למשטרה", סיפרה הבת והוסיפה כי אמהּ התלוננה פעמיים במשטרה. "הוציאו נגדו צו מעצר אבל לא הצליחו למצוא אותו ופשוט עזבו את הסיפור. היא הראתה להם הודעות ודברים שהוא כתב לה, הטרדות, איומים על חייה. הייתה הודעה שבה הוא כתב שאם היא לא תהיה שלו, היא לא תהיה עם אף אחד".

הסטטוס שפורסם בפייסבוק (צילום מסך פייסבוק - סטטוסים מצייצים)
אחותה של קורל פרסמה היום את תמונתו של החשוד ברצח ברשת החברתית וביקשה סיוע מכל מי שיודע על מקום הימצאו. "זה הבן אדם שרצח את אמא שלי בדם קר!! עוד לא תפסו אותו... בבקשה בבקשה אם מישהו שומע או רואה, לדווח למשטרה כל דבר!", נכתב בסטטוס. הערב מסבירה קורל: "המשטרה לא חזרה אלינו ואני מרגישה שהם לא עושים את כל המאמצים כדי למצוא אותו, אז חשבנו לשתף - אולי מישהו ראה ויכול להתקשר ולדווח".

"אמא תמיד הייתה שמחה ועשתה הכל כדי להגן עלינו. היא הייתה אמא טובה. אני פוחדת שהוא (החשוד ברצח) יחזור וינסה לעשות משהו לאחיות שלי. אני מצפה מהמשטרה שלא יעזבו את העניים ושימצאו אותו. זה רוצח שמסתובב חופשי וזה מסוכן לכולם".