ההורים נדהמו: המטפלת מרביצה לתינוק

זהו אחד החששות הגדולים של כל הורה: מטפלת שנראתה חביבה ומקצועית הועסקה על מנת לטפל בתינוק של זוג צעיר, אך לאחר מספר חודשים התברר שבמקום טיפול מסור - ביצעה מסכת של התעללויות. היא מכחישה את המעשים, אך הפרקליטות צפויה להגיש נגדה כתב אישום. התמונות קשות לצפייה

שולה בוסי, מטפלת לתינוק בן כמה חודשים, תועדה כשהיא מכה אותו ללא כל סיבה. "היא עשתה לו דברים מפחידים, מזעזעים", אמרה אמו של התינוק לחדשות 2. "הוא נהיה עכשיו ילד שמפחד מכל בן אדם שהוא רואה. הוא צורח, לא מוכן שייגעו בו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשלתינוק מלאו חמישה חודשים, החליטו הוריו לחזור לעבודה ולשכור מטפלת. הם בחרו בבוסי, פנסיונרית ישראלית שבאה עם המלצות, ורק ליתר ביטחון התקינו בבית מצלמה נסתרת. יום אחד נחרדה האם לגלות שהמטפלת מכה את בנה. "נכנסתי למצלמה וראיתי בזווית העין שהיא עושה לו איזושהי תנועה בפה", היא סיפרה, "ואחר כך הסתכלתי בהקלטות וראיתי שהיא מרביצה לו, נותנת לו סטירות על הפה".

אביו של התינוק החל מיד לפשפש בהיסטוריה של תיעוד הבית והופתע לגלות גלריה של תמונות קשות שנמשכו לאורך חצי שנה. "כשהיינו שואלים אותה אם היה לו איזו מכה על השפה, היא תמיד הייתה אומרת שהוא נפל או משהו שנראה לגיטימי אצל ילד קטן. לא חשדנו בה לרגע".

מהמשטרה נמסר כי התיק הועבר לפרקליטות וככל הנראה יוגש נגד המטפלת כתב אישום בגין התעללות בחסר ישע. היא מצידה מכחישה כל קשר לחשדות: "אין לי מה להגיד והעניין נסגר ואין שום דבר בעניין. לא הולכים להגיש שום אישום. אני לא התעללתי בו ולא שום דבר".