תל מונד: התלוננה פעמיים - היום נרצחה

בן זוגה של תושבת תל מונד שבשרון חשוד שהגיע הבוקר לביתה ודקר אותה למוות. בתה מצאה אותה בפתח הבית כשהיא פצועה אנוש. האישה הועברה לבית החולים מאיר - שם נקבע מותה. בחודש האחרון התלוננה בת הזוג פעמיים על הטרדות ואיומים מצדו. המשטרה: היא סירבה לעבור למקלט

האישה מתה בבית החולים. היום (חדשות 2, אלירן חייט)

רצח בתל מונד: גבר בן 49 חשוד כי דקר הבוקר (ג') למוות את בת זוגו, בת 42, בדירתה ולאחר מכן נמלט מהמקום. כוחות של מגן דוד אדום שהוזעקו לבית מצאו את האישה כשהיא פצועה באורח אנוש ופינו אותה לבית החולים מאיר בכפר סבא - שם מתה מפצעיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה כי בן הזוג הגיע הבוקר לדירתה של האישה ודקר אותה מספר פעמים בפלג גופה העליון. בתה, שהגיעה זמן קצר לאחר מכן למקום כששבה מחו"ל, מצאה את אמה בכניסה לבית כשהיא פצועה אנושות.

"על המדרכה סמוך לכניסה לבית פרטי שכבה אשה כבת 42 מחוסרת הכרה ללא נשימה ודופק , היו לה סימני דקירה בפלג גופה העליון", סיפר חובש מד"א ניר בוחבוט שהגיע ראשון למקום, "מייד התחלתי להעניק לה טיפול רפואי ולבצע פעולות החייאה, במקום היו בני המשפחה ואנשים מהיישוב".

זירת הרצח בתל מונד, היום (אלירן חייט, חדשות 2)

בתוך זמן קצר הגיעה למקום ניידת של טיפול נמרץ והצוות הצטרף למאמצי ההחייאה. "התחלנו בפעולות החייאה מתקדמות וממושכות עד שחזר דופק", אמר הפרמדיק עאבד קשקוש, "מצבה היה קשה ביותר ולא יציב הדופק חזר והפסיק". במד"א החליטו לפנות את האישה, תוך כדי מאמצי החייאה, לבית החולים מאיר בכפר סבא - שם נאלצו לבסוף הרופאים לקבוע את מותה.  

התלוננה על הטרדות ואיומים

מבדיקה ראשונית עולה כי האישה התלוננה בעבר פעמיים במשטרת נתניה נגד בן זוגה, ב-3 וב-16 לאוקטובר. התלונות היו על הטרדות ועל איומים כי יספר לחברותיה פרטים אודותיה.

נדקרה בביתה (אלירן חייט, חדשות 2)

המשטרה הוציאה נגד הגבר צו מעצר, אך מכיוון שלבן הזוג אין כתובת קבועה והוא מחזיק במספר כתובות - לא הצליחו השוטרים לאתרו. במשטרה הציעו לאישה לעבור למקלט כדי להגן עליה - אך לטענתם היא סירבה.

החשוד עצמו נמלט לאחר המעשה מהמקום. המשטרה מנהלת כעת מצוד אחריו, ובמקביל חוקרת את נסיבות הרצח.