ילדים מחולון חשודים שתקפו קשישות והשליכו אבנים: "היה לנו משעמם"

שני קטינים בני 12.5 נעצרו בחשד שנהגו להשליך אבנים על אוטובוסים ולתקוף קשישות בעיר. במחלק נוער במרחב איילון של המשטרה נפתחה חקירה, שבמהלכה הודו השניים במעשים והסבירו כי שעמם להם. שני חשודים נוספים, בני 10 ו-12, טרם אותרו

השליכו אבנים ותקפו קשישות (AP)

השעמום הוביל לשורת מעשי אלימות: שני ילדים בני 12 מחולון נעצרו בחשד שהשליכו אבנים לעבר אוטובוסים בעיר במספר הזדמנויות ובנוסף, נהגו לתקוף קשישות. שני ילדים נוספים, בני 10 ו-12, חשודים כי היו מעורבים - אך טרם נעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני הקטינים שנעצרו הועברו לחקירה במחלק הנוער של מרחב איילון במשטרה, שבמהלכה הודו במעשיהם והסבירו לחוקרים כי ביצעו את המעשים משעמום. הם סיפרו כי בחודשים האחרונים נהגו להשליך אבנים לעבר אוטובוסים ופנסי רחוב, ושברו זכוכיות של תחנות אוטובוס. בנוסף, הם נהגו לתקוף קשישות באופן אקראי, בזמן שחלפו לידם ברחוב.

עם סיום חקירתם, השניים שוחררו למעצר בית בן 5 ימים בבתיהם - זאת מפאת גילם הצעיר. רפ"ק פאול טימקובסקי, סגן ראש מחלק נוער במרחב איילון, אמר לחדשות 2 online כי "קיבלנו פניות גם מתושבים וגם ממחלקת הביטחון של אגד על זריקת אבנים וניתוץ שמשות. החבורה ככל הנראה מורכבת מארבעה קטינים. אחת התופעות היותר מסוכנות היא זריקת אבנים על אוטובוסים נוסעים וכלי רכב פרטיים, שהייתה יכולה לגרום לתאונות".

באחד המקרים, תקפו הילדים, על פי החשד, קשישה בגן ציבורי ואזרחית שהיתה במקום מנעה מהם לפגוע בה בצורה חמורה יותר, גירשה אותם והתקשרה למשטרה.