חשד לרצח באור יהודה: עבריין מוכר נורה למוות בחניון

גופתו של גבר בן 38 נמצאה בחניון הבניין שבו הוא מתגורר ועליה סימני ירי. מדובר בעבריין המוכר למשטרה שלאחרונה עבר לאור יהודה מהצפון. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותו במקום, המשטרה פתחה בחקירה

זירת הרצח, הבוקר (חדשות 2)

חשד לחיסול על רקע פלילי באור יהודה: גופת גבר כבן 38, עבריין המוכר למשטרה מאזור הצפון, נמצאה בחניון תת-קרקעי של אחד הבתים בעיר כשעליה סימני ירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הבוקר המוקדמות מצא אחד מדיירי הבניין את הגופה בחניון ומיהר להזעיק את כוחות ההצלה. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום ביצעו באיש, שנורה בפלג גופו העליון, פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

הבניין שבו נמצאה הגופה (חדשות 2)

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי הנרצח, שעבר להתגורר לאחרונה בבניין שבו אירע הרצח, הגיע בשעות הלילה עם רכבו לחניון - שם המתין לו הרוצח. "החקירה עוד נמצאת בראשיתה", הבהיר הבוקר ניצב משנה שמעון לביא, מפקד מרחב דן במשטרה.

לזירה הגיעה הבוקר גם אחותו של הנרצח המתגוררת בקרבת מקום ונחרדה לגלות את שהתרחש. מתשאול ראשוני של אשתו עולה כי הוא לא חזר הביתה, דבר המעלה חשד כי המרצח המתין לו בחניון הבניין. החקירה הועברה ללה"ב 433 - היחידה שעוסקת בפשיעה חמורה ובארגוני הפשע הגדולים בארץ.

זירת הרצח באור יהודה (המייל האדום)

ביום שבת: גבר נורה למוות באשדוד

שכן של קורבן הרצח אמר לחדשות 2 online כי הוא יצא עם הכלבים לטיול בסביבות השעה 1:00 בלילה ושמע יריות. "ההד נשמע גם מחוץ לחניון, שמשותף לכמה בניינים. הכלבים נבהלו והתחילו להשתולל. באותו רגע לא חשבתי שמדובר ביריות".

שלשום נורה למוות גבר בן 35 המוכר למשטרה, סמוך לביתו ברחוב יהודה המכבי באשדוד. חובשים ופרמדיקים של מד"א, שהוזעקו למקום, פינו אותו לבית החולים קפלן במצב אנוש - שם מת מפצעיו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות הרצח.

"הגענו לבחור שנמצא ברחוב", סיפר פרמדיק מד"א חיים לוין שהוזעק למקום, "עוברי אורח שמעו ירי וראו אותו נופל. הוא נמצא מחוסר הכרה עם פצעי כניסה מרובים". לוין הוסיף כי הנשימו את הפצוע, אך במהלך הדרך לבית החולים איבד דופק. "הספקנו לפנות אותו לשם, אך הוא היה במצב אנוש כשהגענו. מותו נקבע בבית החולים".