הקצין החשוד בהצעות מגונות ל-"בת 14": "זרמתי מתוך שעמום, טעיתי"

קצין צה"ל, בדרגת רב-סרן, החשוד כי ניהל מערכת יחסים בעלת אופי מיני עם אדם שהתחזה לבת 14 באינטרנט מספק את גרסתו. "השיחה זרמה באופן הדדי, אבל אני מבין שטעיתי", אמר לחוקריו. הוא אף ציין כי חשד שמדובר בהתחזות

"זרמתי מתוך שעמום, לא התכוונתי להיפגש עם הקטינה ואני מבין שטעיתי" - כך טען בחקירתו קצין בדרגת רב-סרן מחיל האוויר שנעצר לפני שלושה ימים, לאחר שלפי החשד שלח תמונות בעלות אופי מיני והערות בוטות לאדם שהתחזה לקטינה בת 14. במסגרת חקירת הפרשה, שנחשפה בחדשות 2 online, הודה הקצין כי לא היה צריך לדבר כך, ופשוט "זרם עם השיחה". מעצרו הוארך עד היום לצורך השלמות חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא העליתי על דעתי להיפגש איתה וגם לא נפגשתי עם אף קטינה בעבר", אמר לחוקרים. "אני מפריד בין העולם הווירטואלי לעולם האמיתי, והשיחה זרמה באופן הדדי - אבל אני מבין שטעיתי". לטענת הקצין בדרגת רב-סרן, כבר בהתחלה חשד כי לא מדובר בקטינה בת 14 - למרות שזו ציינה בפניו את שנת הלידה שלה. מי שעומד מאחורי אותה "קטינה" הוא גבר כבן 40 מאזור המרכז, שמנסה להילחם בתופעת ההטרדות המיניות והפדופיליה ברשת.

שופט בית הדין הצבאי הורה להמשיך בחקירת הפרשה. "עיון בחומר החקירה שנאספו עד כמ מעלה יסוד סביר לחשדות הקיימים כרגע נגד החשוד, באופן המצדיק את השלמת החקירה בצורה רצופה", אמר השופט ונענה לבקשת סנגורו של החשוד, עו" שלמה רכבי, להשאיר על כנו את צו איסור הפרסום על שמו - זאת בשל הפגיעה העלולה להיווצר למשפחתו. היום יתקיים דיון נוסף בעניינו.

חלק מהשיחה בין השניים (חדשות 2)

קצין חיל האוויר, בן 40 נשוי ואב לילדים, הכיר את מי שהציג את עצמו כקטינה בת 14 בצ'ט ברשת, ומשם עברו להתכתב בטלפון במשך מספר שבועות. בין השניים התקיימה גם שיחה טלפונית. על פי החשד, במהלך השיחות, הקצין אף צילם את ילדיו ושלח סרטון וידאו שלו, בו הוא נראה כשהוא לבוש מדים ברכב. הוא חשוד כי במהלך אותה תקופה אף ניסה לשכנע את הקטינה לכאורה להיפגש איתו. "מתי את מסיימת ללמוד? בא לי לראות אותך היום", כתב לה בתכתובות שהגיעו לידינו.

כתב ל"בת ה-14": "מסוגלת לתת לי לגעת בך?"

בין היתר הציע לה, על פי החשד, מתנות תמורת פגישה. "מה בא לך מתנה?", שאל. "צמיד יהלומים", היא השיבה. "ונשיקה?", הוא שאל - וזכה לתגובה צוננת, אך המשיך בשלו: "את מסוגלת לתת לי לגעת בך?". הוא גם ביקש ממנה תמונות שלה בחזייה אך היא סירבה.

למרות שהילדה לכאורה לא השיבה לו בהודעות עם תוכן מיני, מהתכתובות עולה כי הוא ביקש "לראות לה את השדיים" כי "זה יפה" ו"מעניין אותי לראות אותם". הוא גם שאל אותה בתכתובות אם היא מעוניינת לראות את איבר המין שלו.

למרות שהיתה קטינה, לכאורה, קצין חיל האוויר המשיך לשוחח איתה, ועל פי החשד שלח לה תמונות שלו מהמשרד בבסיס וגם תצלום של איבר מינו. לאחר שאותה קטינה כביכול כעסה על הבקשות הבוטות של הקצין, הוא שלח לה וידאו שלו כשהוא אומר: "אני מצטער, לא אבקש יותר תמונות שלך בביקיני".