החשד להתעללות בחוסים: נעצר מטפל נוסף

תושב הצפון בן 62 נעצר בעקבות תלונה שהגישו בני משפחה של מטופל אחר בבית החולים הפרטי אלישע בחיפה, על התעללות מצד אנשי הצוות. פרקליטו: "המשטרה מנפחת את הפרשה"

מטפל נוסף נעצר. מתוך התיעוד (חדשות 2)

פרשת החשד להתעללות בחוסים בבית החולים הפרטי אלישע בחיפה מסתעפת: הבוקר (ב') הובא חשוד נוסף, תושב הצפון בן 62, לדיון בהארכת מעצרו, לאחר שאמש נחשף חשד למקרה נוסף של התעללות בחוסה. לדברי המשטרה, צפויים מעצרים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרקליטו של החשוד, בוריס שרמן, אמר כי "מדובר כאן בניפוח שעושה המשטרה לפרשה. מרשי הוא אדם ללא עבר פלילי שעובד שנים רבות במקצוע". יצוין, כי במחלקה עובדים כ-26 מטפלים, ועד כה נעצרו חמישה מהם בחשד לביצוע המעשים הקשים. "מוזר שהמשטרה נתנה לו להמשיך לבצע את עבודתו למרות שהחשד עלה כבר ב-10 באוקטובר", המשיך עורך הדין. 

אתמול דווח כי יומיים אחרי חשיפת התמונות הקשות, שתיעדו מטפלים מכים צעירה המאושפזת בבית החולים אלישע - התברר כי תלונות נוספות על התעללות הוגשו נגד מטפלים במוסד הרפואי.

חבטות, תלישת שיער ואלימות קשה כנגד חסר ישע - כך על פי החשד התייחסו המטפלים לצעירה, בת 23, המאושפזת במחלקה לפגועי ראש בבית החולים בחיפה. כשבמשפחה הבחינו בסימני אלימות על גופה של ביתם מיהרו להציב מצלמות נסתרות בחדרה.

"הוא עיקם לה את הידיים, כמעט חנק אותה. הוא הפך אותה לנערת גומי", סיפרה האם דליה, כשהיא מתקשה להאמין לתמונות . "ראינו את אותו איש בתמונה הראשונה כשהוא תולש לה את השיער ומפזר אותו, ובגלל שהיא התעטשה הוא נתן לה בומבה על הראש". עירנותם של ההורים מנעה, כפי הנראה, את המשך ההתעללות בבתם השרויה בתרדמת.