הרצח בבית האבות: "הגנה עצמית"

הקשישה בת ה-82 שחשודה כי גרמה למותה של שותפתה לחדר בבית האבות בחיפה אמש טוענת כי פעלה מתוך הגנה עצמית, כך טוען עורך דינה בשיחה עם חדשות 2 Online. "מרשתי שכבה במיטה ופתאום המנוחה קפצה עליה והתחילה לדקור אותה", אמר. הערב תובא החשודה לדיון בהארכת מעצרה

ארכיון (חדשות 2)

משטרת ימ"ר חוף ממשיכה גם היום (שבת) בחקירת הרצח שאירע אמש בבית אבות בעיר חיפה, לאחר שדיירת כבת 82 דחפה דיירת בת 90 וגרמה למותה. בשיחה עם חדשות 2 Online הדגיש היום פרקליטה של החשודה: "זה מקרה קלאסי של הגנה עצמית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי עו"ד לאוניד פרחובניק מהסנגוריה הציבורית, מרשתו הותקפה על ידי המנוחה במהלך דין ודברים בין השתיים. "מרשתי שכבה במיטה ופתאום המנוחה קפצה עליה והתחילה לדקור אותה בהתקף זעם פתאומי", סיפר. "היא נקלעה לסכנת חיים ממשית ונאלצה להדוף את המנוחה".

במהלך הלילה עברה החשודה בדיקות רפואיות ובדיקה פסיכיאטרית והבוקר נכלאה בבית מעצר קישון. עורך דינה אומר כי מרשתו משתפת פעולה עם החוקרים ומצרה על מותה של שותפתה לחדר. הערב היא תובא לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרה.

בית האבות בחיפה (חדשות 2)

"אלה שתי נשים זרות לחלוטין שמישהו החליט שיהיו יחד באותו חדר", ציין עו"ד פרחובניק. "הן כנראה לא כל כך הסתדרו אבל מעולם לא היה משהו אלים או יוצא דופן ביניהן. מדובר באישה נורמטיבית לחלוטין, אקדמאית בעברה עם מסלול חיים רגיל, כל כך רחוק מהעולם העברייני".

סגנית מנהלת בית האבות "בן יהודה" בחיפה שבו אירע הרצח הביע היום צער על המקרה. "אנחנו בית מאוד ותיק וזה מקרה מצער שלא קרה לנו בעבר", אמרה פאני סרויה לחדשות 2 Online. "כולנו אבלים וחפויי ראש ומשתתפים בצער המשפחה. אנו משתפים פעולה עם כלל גורמי החקירה ומסייעים בכל מידע שנידרש למסור".