חשד: בכיר במכס סייע להבריח מאות פרטי לבוש מזויפים

תושב חולון בן 45, שעובד כראש משמרת במכס בנתב"ג, נעצר בחשד שסייע לשני נוסעים שחזרו בטיסה מטורקיה להבריח מאות פרטי לבוש מזויפים תחת שם המותג "לואי ויטון". השניים נעצרו גם הם וקשרו עצמם בחקירה לניסיון ההברחה

הבגדים המזויפים שנתפסו (דוברות מרחב נתב"ג)

שני נוסעים ישראלים שנחתו בטיסה מטורקיה עוררו את חשדם של השוטרים בנתב"ג, שביצעו חיפוש בחפציהם ומצאו מאות פריטי לבוש מזויפים הנושאים את שם המותג "לואי ויטון". בכיר במכס נעצר בחשד שסייע להם תמורת שוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי מרחב נתב"ג מיחידה 747 הבחינו בשני הנוסעים, תושב יסוד המעלה בן 51, ותושב חולון בן 26, והתנהגותם נראתה להם חשודה. הם הורו לשניים להתלוות אליהם לבדיקת המטען שנשאו עמם, שבמהלכה גילו מאות פריטי לבוש מזויפים. בחקירתם, קשרו עצמם שני החשודים לניסיון ההברחה.

יחד עמם נעצר גם ראש משמרת המכס, תושב חולון בן 45, שעל פי החשד קיבל טובת הנאה וקבלת טובין במרמה על מנת לאפשר את מעברם החופשי. ראש משמרת המכס הובא בידי חוקרי מרחב נתב"ג לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה, שם הוחלט להאריך את מעצרו עד יום ראשון. שני החשודים הנוספים שוחררו למעצר בית בתנאים מגבילים.

מרשות המסים נמסר בעקבות המעצר כי "הרשות רואה בחומרה כל מקרה של חשד לפגיעה בטוהר מידות, אך יש להמתין למיצוי החקירה בעניין".