חשד לרצח בנתניה: נמצאה גופת גבר

גופת גבר בשנות ה-40 נמצאה בדירת מגורים בעיר. על הגופה היו סימני אלימות קשים וצוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של האיש - המוכר למשטרה. המשטרה פתחה בחקירה בחשד לרצח

חשד לרצח בנתניה, ארכיון (חדשות 2)

גופת גבר נמצאה היום (ג') בדירת מגורים ברחוב גולומב בנתניה. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום מצאו בתוך הדירה גבר בן 42, כשהוא ללא רוח חיים ועם סימני אלימות קשים ונאלצו לקבוע את מותו. המשטרה בודקת חשד לרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר ככל הנראה באדם המוכר למשטרה שנורה בפלג גופו העליון. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי ייתכן ונורה לפני מספר שעות ורק בשעות הצהריים קרוב משפחתו הגיע למקום שם הוא מצא אותו שכוב על השטיח בסמוך לכניסה לדירה. במשטרה פתחו בחקירה.

בכפר יעבץ, סמוך לנתניה, נרצח לפני כחודש משה עקבי, תושב המקום בן 54, כשעל גופתו נמצאו סימני דקירה ואלימות. לפני שלושה שבועות עצרה המשטרה חשוד ברצח המתגורר גם הוא ביישוב. נגד החשוד, ערן קרני בן 42, תוגש היום (ג') הצהרת תובע בבית משפט השלום בכפר סבא, לקראת הגשת כתב אישום נגדו בגין רצח.

בחקירה שניהלה משטרת מחוז מרכז נתפסה הסכין שעל פי החשד שימשה לרצח, כמו כן נתפס גם תיק שבו היה דרכונו של קרני. המשטרה חושדת כי קרני ביקש לצאת מהארץ לאחר המעשה.

מהחקירה עולה כי עקבי המתין לקרני במכוניתו. כאשר קרני הגיע למכונית, הוא החל לדקור אותו ובכך גרם למותו. רפ"ק ענת קצב, ראש משרד חקירות ביחידה המרכזית של מחוז מרכז סיפרה לחדשות 2 Online כי "על פי החשד משה עקבי היה בורר בסכסוך כספי בו מעורב קרני, והרקע לרצח הוא סכום של כמה אלפי שקלים שעקבי גבה מבעל החוב והיה אמור להעבירו לחשוד. לאחר שסכום הכסף הזה לא הועבר - החליט קרני לדקור אותו".

מחקירה ראשונית של האירוע, בתחילת חודש ספטמבר, עולה כי סמוך לשעה 23:00 רעול פנים הגיע ודקר את עקבי בפלג גופו העליון. אנשים שהיו בקרבת מקום הזעיקו את כוחות ההצלה. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע נאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר. כוחות של תחנת שדות של מרחב השרון הגיעו למקום ופתחו בחקירה של האירוע, והם סרקו את האזור במטרה למצוא את הדוקר.