תושב ת"א נעצר בחשד שהתעלל בבתו

המשטרה עצרה גבר בן 34, לאחר שבתו סיפרה ליועצת בית הספר כי אביה נהג להכות אותה ולהתעלל בה במשך מספר שנים. במשטרה בודקים חשד כי האב נהג להתעלל גם בשני ילדים נוספים. אמם של הילדים נחקרה בחשד כי ידעה על המעשים, אך שוחררה בתום חקירתה

אב נעצר בחשד שהתעלל בבתו (shutterstock)

משטרת תל אביב עצרה גבר בן 34, תושב העיר, בחשד כי נהג להתעלל בבתו בת ה-11 במשך שנים ולהעניש אותה בעונשים אכזריים. הבוקר (ג') הוא הובא לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי החקירה עולה כי האב נהג להכות את בתו בחגורה, לבעוט בבטנה ואף להשית עליה עונשים שונים - בהם ישיבה על ברכיה, כשידיה מונפות מעלה, במשך שעות. כמו כן נחשד האב כי נהג באלימות בשני ילדיו הנוספים.

בתו של הגבר דיווחה ליועצת בבית הספר שלה על המעשים הקשים, וזו העבירה את הדיווח לגורמי הרווחה, שהעבירו את התלונה למשטרה. גם אמם של הילדים נחקרה, בחשד כי ידעה על המעשים ולא מנעה אותם, ואולי אף נהגה לקחת בהם חלק. היא שוחררה בתום חקירתה.

תושבת ב"ש חשודה כי התעללה בבנה התינוק

בשבוע שעבר נעצרה תושבת באר שבע בשנות העשרים לחייה, בחשד כי התעללה בבנה התינוק בן ה-7 חודשים. הדיווח למשטרה התקבל מבית החולים סורוקה בעיר שבו היה התינוק מאושפז. בבית החולים דיווחו כמתחייב למשטרה על נסיבות אשפוזו של התינוק, ושם הוחלט לחקור אותה.

מחקירת המשטרה עלה חשד כי האם התעללה בבנה לאחר שעל גופו נמצאו סימני כוויות. בתום החקירה נעצרה, ובית משפט השלום בעיר החליט להאריך את מעצרה בחמישה ימים נוספים. לאחר הטיפול הרפואי שקיבל בבית החולים, הוחלט בשיתוף עם רשויות הרווחה להעביר את התינוק הפגוע למשפחה אומנת - מיד עם שחרורו מבית החולים.