חקירת הרצח בכפר יעבץ: בגלל סכסוך כספי

לפני חודש נרצח משה עקבי, בן 54, סמוך לבית בכפר יעבץ. עקבי נמצא דקור עם סימני אלימות על גופו. היום תגיש המשטרה הצהרת תובע נגד החשוד ברצח, תושב המקום בן 42, שככל הנראה דקר את עקבי בגלל ויכוח על חוב כספי

חשד: רצח בשל סכסוך כספי (AP)

לפני כחודש נרצח בכפר יעבץ שבשרון משה עקבי, תושב המקום בן 54, כשעל גופתו נמצאו סימני דקירה ואלימות. לפני שלושה שבועות עצרה המשטרה חשוד ברצח המתגורר גם הוא ביישוב. נגד החשוד, ערן קרני בן 42, תוגש היום (ג') הצהרת תובע בבית משפט השלום בכפר סבא, לקראת הגשת כתב אישום נגדו בגין רצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחקירה שניהלה משטרת מחוז מרכז נתפסה הסכין שעל פי החשד שימשה לרצח, כמו כן נתפס גם תיק שבו היה דרכונו של קרני. המשטרה חושדת כי קרני ביקש לצאת מהארץ לאחר המעשה.

מהחקירה עולה כי עקבי המתין לקרני במכוניתו. כאשר קרני הגיע למכונית, הוא החל לדקור אותו ובכך גרם למותו. רפ"ק ענת קצב, ראש משרד חקירות ביחידה המרכזית של מחוז מרכז סיפרה לחדשות 2 Online כי "על פי החשד משה עקבי היה בורר בסכסוך כספי בו מעורב קרני, והרקע לרצח הוא סכום של כמה אלפי שקלים שעקבי גבה מבעל החוב והיה אמור להעבירו לחשוד. לאחר שסכום הכסף הזה לא הועבר - החליט קרני לדקור אותו".

מחקירה ראשונית של האירוע, בתחילת חודש ספטמבר, עולה כי סמוך לשעה 23:00 רעול פנים הגיע ודקר את עקבי בפלג גופו העליון. אנשים שהיו בקרבת מקום הזעיקו את כוחות ההצלה. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע נאלצו לקבוע את מותו כעבור זמן קצר. כוחות של תחנת שדות של מרחב השרון הגיעו למקום ופתחו בחקירה של האירוע, והם סרקו את האזור במטרה למצוא את הדוקר.