חשד: אב נעצר לאחר שתקף מורה בשל היחס לבתו

מקרה נוסף של אלימות כלפי צוות חינוכי - הפעם באור עקיבא: אב בן 35 נעצר לאחר שתקף מורה בבית הספר בו לומדת בתו, זאת משום שלא היה מרוצה מהאופן שבו טופלה. המשטרה חושדת שבאירוע השתתפו גם אם התלמידה וקרוב משפחתה שהשחיתו את רכב המורה

תקף מורה, בשל היחס לבתו. ארכיון (רויטרס)

שוטרי משטרת חדרה עצרו הלילה (ג') גבר בן 35 המתגורר באור עקיבא, בחשד שתקף, קילל ואף איים על מורה ומנהל בית ספר בעיר. הסיבה: החשוד לא היה מרוצה מאופן הטיפול והיחס שהוענק לבתו הלומדת בבית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי החקירה עולה כי האירוע המדובר התרחש ביום שישי האחרון, בחניית בית הספר בו לומדת בתו של החשוד. במשטרה חושדים כי באירוע היו מעורבים גם אמה של התלמידה וקרוב משפחה נוסף, שניצלו את ההזדמנות וחבטו ברכבו של המורה.

במהלך חקירתו קשר עצמו החשוד לאירוע, ובמהלך היום יובא בפני שופט בית משפט השלום בחדרה לקראת הארכת מעצרו. במשטרה הבהירו כי הם רואים את האירוע בחומרה וכי יפעילו מאמצים למצות את הדין במקרים מסוג זה.

מושב חלץ: ההורים הציתו את הגן

התקרית באור עקיבא מצטרפת לשורת מקרים בהם הותקפו הצוותים החינוכיים על ידי הורים שלא היו שבעי רצון מהאופן בו טופלו ילדיהם. לפני כשבוע נעצרו זוג הורים בחשד שהציתו גן ילדים בעקבות סכסוך שהתגלע בינם לבין הגננת במושב חלץ שבדרום.

הסכסוך בין הצדדים מוכר מזה זמן רב גם למשרד החינוך, ונציגים של המשרד נשלחו בעבר בניסיון לגשר בין הצדדים ולהשכין שלום. יממה לפני ההצתה, הייתה אמורה להתקיים פגישה נוספת בין הגננת להורים, במטרה לשים סוף לסכסוך, אלא שההורים לא הגיעו אליה. שעות ספורות לאחר מכן הוזעקו כוחות הכיבוי לגן בכדי לכבות את האש שהוצתה.

בתחילת השנה נופצה שמשת הרכב של הגננת

רחל אוחנה, מנהלת אגף החינוך במועצה האזורית חוף אשקלון, סיפרה לחדשות 2 Online שהגננת עובדת כבר שמונה שנים בגן והיא מוערכת מאוד. "קבענו פגישה עם ההורים אתמול ב-17:00 והם ביטלו, אין לי מושג למה, הם לא רצו שהגננת תמשיך", אמרה.

אוחנה ציינה כי לא מדובר באירוע האלים הראשון שקשור לגן וכי בתחילת השנה מישהו זרק אבן על הרכב של הגננת: "ניפצו את השמשה, אבל לא ציפינו שמשהו כזה יקרה, שריפת גן? בחיים לא חשבנו שזה יקרה".