קצין בחיל האוויר ל"קטינה" בת 14: "רוצה לגעת בך ולהציץ לך כשאת עירומה"

חשיפה: המשטרה הצבאית פתחה בחקירה נגד רב-סרן בחיל האוויר שהתכתב לכאורה עם בת 14 באינטרנט, והציע הצעות מגונות. הוא גם שלח תמונה במדים וניסה לשכנע לקיים פגישה. בפועל, בצד השני היה גבר שהתחזה לנערה. "תני לי להציץ לך עירומה במקלחת", ביקש - ושלח תמונה של איבר מינו

"רוצה להציץ לך". ארכיון (AP, חדשות 2)

"בא לי לראות אותך כבר", "צלמי את עצמך בבריכה", "נגעו לך פעם בציצים?". רב-סרן מחיל האוויר בשנות ה-40 לחייו, נשוי ואב לילדים, שלח את ההודעות האלה לכאורה למי שהציג את עצמו כילדה בת 14. השניים הכירו בצ'ט ברשת, ומשם עברו להתכתב בטלפון במשך מספר שבועות. בין השניים התקיימה גם שיחה טלפונית. הבוקר (ב'), בעקבות פניית חדשות 2 Online לצה"ל, הוא עוכב לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, במהלך השיחות בין השניים, הקצין אף צילם את ילדיו ושלח סרטון וידאו שלו בו הוא נראה כשהוא לבוש מדים ברכב. במהלך התקופה הוא חשוד שניסה לשכנע את הקטינה לכאורה להיפגש איתו. "מתי את מסיימת ללמוד? בא לי לראות אותך היום", כתב לה בתכתובות שהגיעו לידי חדשות 2 Online.

בין היתר הוא גם הציע לה על פי החשד מתנות תמורת פגישה. "מה בא לך מתנה?", הוא שאל. "צמיד יהלומים", היא השיבה. "ונשיקה?", הוא שאל - וזכה לתגובה צוננת, אך המשיך בשלו: "את מסוגלת לתת לי לגעת בך?". הוא גם ביקש ממנה תמונות שלה בחזייה אך היא סירבה.

הקצין בתמונה שהעביר (חדשות 2)

למרות שהילדה לכאורה לא השיבה לו בהודעות עם תוכן מיני, מהתכתובות עולה כי הוא ביקש "לראות לה את השדיים" כי "זה יפה" ו"מעניין אותי לראות אותם". הוא גם שאל אותה בתכתובות אם היא מעוניינת לראות את איבר המין שלו. במהלך השיחה הוא גם שאל אותה לשנת לידתה לכאורה - 1999. למרות שהיא קטינה לכאורה, הוא המשיך לשוחח איתה, ועל פי החשד שלח לה תמונות שלו מהמשרד בבסיס וגם תצלום של איבר מינו.

חלק מההתכתבות:

קצין: "בא לך לתת לי להציץ?"

ילדה: "להציץ לאן?"

קצין: "לך ערומה. כשאת מתקלחת".

ילדה: "אתה הצצת פעם?"

קצין: "לא"

ילדה: "לחיילות בבסיס?"

קצין: "ממש לא. אני לא רוצה להסתבך".

ילדה: "טוב"

קצין: "אז תתני לי להציץ?"

חלק מהשיחה בין השניים (חדשות 2)

מי שעומד מאחורי אותה "ילדה" הוא גבר כבן 40 מאזור המרכז, שמנסה להילחם בתופעת ההטרדות המיניות והפדופיליה ברשת. הוא כבר הגיש עשרות תלונות למשטרה, שחלקן כבר הובילו למעצרים והעמדות לדין.

לפני מספר ימים, בעקבות פניית חדשות 2 Online, הגיש הגבר תלונה למשטרה הצבאית החוקרת, שעיכבה לחקירה את הקצין ולקחה את העניין ברצינות.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "בעקבות התלונה עוכב הקצין ובנושא נפתחה חקירת מצ"ח".

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv