320 ק"ג של חשיש נתפסו במעבר הגבול בניצנה

משאית פחם שבה הוחבאו הסמים, בתוך שקים, נעצרה על ידי פקידי המכס במקום. הסמים, בשווי 25 מיליון שקל, נועדו להגיע לתושב בית ג'אלה באזור ירושלים. המשטרה עצרה 4 חשודים בהזמנת הסמים

הסחורה שנתפסה (דוברות מחוז ש"י)

בודקי המכס של מעבר גבול ניצנה סיכלו הברחת סמים, כשתפסו 320 קילוגרם חשיש בשווי 25 מיליון שקלים על משאית שהובילה שקי פחם. בלשי היחידה המרכזית של מחוז ש"י הוקפצו למעבר, ובסיוע של בודקי המכס החלו להוציא את הסמים שהוחבאו בשקים. המשטרה עצרה ארבעה חשודים בהזמנת משלוח הסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי המשטרה, שיטת ההסלקה הייחודית שבה השתמשו המבריחים, שעטפו את הסמים בנייר פחם והחביאו בתוך שקי פחם, נועדה להקשות על חשיפתם ולמנוע זיהוי במכונות שיקוף. במשטרה אמרו כי השיטה לא הייתה מוכרת עד כה.

הסחורה הוחבאה בשקים (דוברות מחוז ש"י)

משלוח הסמים הגיע ממצרים ועל פי הכתובת שנרשמה בתעודת המשלוח, הוא נועד להגיע לפלסטיני תושב בית ג'אלה, סמוך לירושלים. בפעילות מודיעין וחקירה הצליחו חוקרי מפלג תשאול של היחידה המרכזית של מחוז ש"י לעצור ארבעה חשודים בהברחה, תוך איסוף ראיות משמעותיות נגדם.

בין החשודים בהזמנת הסמים נמצא גם פקיד מכס, שתפקידו היה לשחרר סחורות ממעבר הגבול לאותם יבואני הסמים. מעצרם של החשודים הוארך היום בבית משפט השלום בירושלים: שני חשודים ממזרח ירושלים, בני 43 ו-60, ישהו במעצר למשך שישה ימים נוספים. מעצרו של חשוד נוסף, תושב דבוריה בן 39, הוארך בחמישה ימים ומעצרו של תושב באר שבע בן 35 הוארך בארבעה ימים.