אלמוני ניפץ את שמשות מכוניתו של ראש העיר ראשון לציון

תקיפה על רקע פוליטי? ראש העיר ראשון לציון, ששהה במסעדה במזרח העיר במסגרת פגישת עסקים, נדהם לגלות כי שמשות רכבו נופצו בזמן שהותו במקום ובתוך מכוניתו הונחה לבנה גדולה. כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירה. ההערכה היא כי אלמוני עקב אחר ראש העיר למקום והמתין לשעת כושר

מכוניתו של דב צור (חדשות 2)

שבועיים לפני הבחירות המוניציפליות, חשד לאלימות על רקע פוליטי בראשון לציון: שמשות מכוניתו של ראש העיר דב צור נופצו הערב (א') בזמן ששהה במסעדה באזור התעשייה במזרח העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהפרטים עולה כי הראש העיר צור נכח במסעדה ברחוב משה בקר בעיר במסגרת פגישת עסקים. עם תום הפגישה שב למכוניתו, ואז הבחין בנזק שנגרם לה - שמשות המכונית נופצו ובתוך הרכב הייתה לבנה גדולה.

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו למקום וחבלן משטרתי אף בדק שהרכב אינו ממולכד ואינו מכיל חפצים חשודים. בשלב זה לא ברור למשטרה האם מדובר בגנב שניסה לפרוץ לרכב, אך ההערכה היא כי מדובר באדם שעקב אחר ראש העיר למסעדה במזרח העיר והמתין לשעת כושר.

לפני כחצי שנה: ראש העיר עכו נורה

לנקרי בבית החולים (חדשות 2)
בחודש מרס האחרון ירה גבר רעול פנים בראש עיריית עכו שמעון לנקרי בעת שזה נהג ברכבו. לנקרי הובהל לבית החולים בנהריה כשמצבו מוגדר בינוני.

מפרטי החקירה עלה כי לנקרי נסע לבקר זוג ידידים בכפר יאסיף שבצפון. סמוך לשעה 01:00 בלילה נכנס לרכבו בדרכו חזרה לעכו, אלא ששתי דקות בלבד לאחר שהחל לנסוע בזמן שעצר ברמזור באזור צומת מכר, הגיח משמאלו אלמוני רעול פנים שדרך את נשקו והחל לירות לעברו.

כדור אחד חדר דרך החלון ופגע בלנקרי באזור החזה. היורה נמלט מהמקום ולנקרי ההמום, שנותר בהכרה, מיהר להזעיק למקום את זוג החברים אותם ביקר זמן קצר לפני כן. חבריו מיהרו להזעיק אמבולנס והזעיקו את המשטרה.

כעבור זמן קצר אותר רכבו של לנקרי על ידי ניידות משטרה שהגיעו לאזור והחלו בסריקות אחר היורה הנמלט ולנקרי עצמו פונה על ידי אמבולנס לבית החולים בנהריה כשהוא חיוור, חלש ומבוהל - זאת לאחר שקיבל טיפול ראשוני במקום האירוע.