החשד לאונס בירושלים: הצעירה פגעה בעצמה

לאחר חקירה מאומצת של המשטרה התברר, כי הצעירה שנמצאה אמש בחורשה בשכונת סנהדריה בבירה לא הותקפה, אלא פגעה בעצמה. ככל הנראה היא סבלה מבעיות אישיות

התפתחות בפרשת החשד לאונס צעירה אמש בחורשה בירושלים: כיממה לאחר הדיווח על תקיפה אכזרית לכאורה של בת 18 בשכונת סנהדריה שבעיר, הודיעה המשטרה היום (ה') כי בתום חקירה שנעשתה בעניין התברר כי היא ניסתה לפגוע בעצמה - ולא הותקפה. ככל הנראה, הצעירה סבלה מבעיות אישיות. הבוקר היא שוחררה מבית החולים הדסה עין כרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עובר אורח שחלף ביער שלמרגלות רמת אשכול בבירה מצא את הצעירה כשהיא מוטלת חבולה בכל חלקי גופה ובלבוש קרוע. תחילה, עלה החשד המיידי שמא מדובר באונס אכזרי. ככל הנראה, פגיעתה העיקרית של הצעירה, בת 18, היא נפשית. היום הגיעו לצוות המטפל פרטים נוספים על עברה של הצעירה, שחידדו את ההערכה שהיא פגעה בעצמה - ולא נאנסה.

מוקדם יותר היום נמסר כי מבדיקת הראיות בזירת התקיפה עולה כי אין ראיות חד משמעיות לאונס. "היא לא הגיבה ולא ענתה לנו והייתה מעורפלת עד מחוסרת הכרה", סיפר לחדשות 2 Online אברהם רייכמן, מצוות הצלה שהגיע למקום שבו נמצאה הנערה.

"ייתכן שהנערה היתה במקום כמה שעות" (חנן שרויטמן)

"יכול להיות שהיא הייתה שם כמה שעות"

"יכול להיות שהיא הייתה שם כמה שעות - היא הייתה מיובשת", הוסיף רייכמן, שאמר כי כל הניסיונות של אנשי ההצלה לשוחח איתה - עלו בתוהו.

אמש דווח כי צעירה כבת 20 נמצאה בחורשת סנהדריה בירושלים כשהיא חבולה קשות, לאחר שככל הנראה נאנסה. כוחות משטרה גדולים הגיעו לאזור ופתחו בסריקות בניסיון לאתר את החשוד.

מפרטים ראשונים עלה כי עוברי אורח גילו את הצעירה לאחר ששמעו צעקות העולות מהחורשה. פרמדיקים שהגיעו למקום פינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר, כשמצבה הוגדר קל.