ירושלים: פדופיל נתפס תוקף ילד בן 10

עבריין מין מורשע, שישב בעבר בכלא, תקף שוב: הוא איתר ילד בן 10 שהלך לבדו בירושלים, התנפל עליו והחל לנשק אותו. הוא רק לא ידע שהוא נמצא תחת מעקב של קצינים מיחידת הפיקוח של שירות בתי הסוהר, שמיהרו לעצור אותו. החשוד יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו

התנפל על הילד מאחור. אילוסטרציה (חדשות 2)

הפדופיל נתפס על חם - כשתקף ילד בן 10: קציני פיקוח של שירות בתי הסוהר, שעקבו אחר עבריין מין מוכר, עצרו אותו בשנייה שהתנפל על ילד בן 10 בירושלים והחל לנשקו. החשוד הוא אסיר משוחרר, שנאסר בעבר פעמיים לאחר שביצע עבירות מין בקטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך מעקב סמוי של קציני פיקוח של שב"ס (היחידה לפיקוח על עברייני מין) זוהה אסיר משוחרר, כשהוא עוקב אחרי ילד בן 10. הילד הלך לבדו ברחוב והחשוד, שלא ידע שהוא נמצא תחת מעקב, התנפל עליו מאחור והחל לנשק אותו.

באותו הרגע המפקחים מטעם השב"ס חשפו את עצמם ומנעו ממנו להמשיך ולבצע את זממו בילד. הם עיכבו אותו, והמתינו עד שהגיעו שוטרים למקום שעצרו אותו.

לאחר המעצר, אמו של הקטין אותרה ועודכנה על מה שקרה. לאחר מכן, היא הגיעה ביחד עם בנה לתחנת המשטרה והגישה תלונה, תוך כדי שהילד מתאר את השתלשלות האירועים.

האיש שנעצר, בן 45, ישב פעמיים בכלא לאחר שהורשע בעבירות פדופיליה. מחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט המחוזי בירושלים.