הצעירה שהותקפה שוחררה מבית החולים; חקירת האונס נמשכת: "אותיות נצרבו על גופה"

הצעירה שהותקפה שוחררה מבית החולים הדסה עין כרם לאחר אישפוזה במהלך הלילה. בינתיים, המשטרה ממשיכה לחקור את האונס הקשה אמש בירושלים. מחקירת המשטרה עולה כי אותיות נצרבו על חלקים מגופה של הצעירה ובשלב זה אין ראיות ממשיות לאונס. אנשי ההצלה סיפרו הבוקר כי הקורבן בת ה-20 לא הגיבה לשאלותיהם

זירת האונס בירושלים (חדשות 2)

צוות החקירה המיוחד במשטרה עדיין מחפש קצה חוט, לאחר שבת 20 נאנסה על פי החשד אמש (ד') בשכונה החרדית סנהדריה בירושלים. על פי חקירת המשטרה היו על גופה נצרבו סימנים של אותיות על הירך ועל היד. הצעירה שוחררה בינתיים מבית החולים הדסה עין כרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה עדיין לא יודעים לומר באופן ממשי האם מדובר באונס ומה עומד מאחורי המעשה. מבדיקת הראיות בזירת התקיפה עולה כי אין ראיות חד משמעיות לאונס בשלב זה. "היא לא הגיבה ולא ענתה לנו והייתה מעורפלת עד מחוסרת הכרה", סיפר לחדשות 2 Online אברהם רייכמן מצוות הצלה שהגיע למקום בו נמצאה הנערה. "יכול להיות שהיא הייתה שם כמה שעות - היא הייתה מיובשת". כל הניסיונות של אנשי ההצלה, ביניהם מד"א לשוחח איתה - עלו בתוהו.

שוטר בזירה, הבוקר (חנן שרויטמן)

"זה היה ממש עמוק בחורשה ועשינו ממש מסע אלונקות כדי להוציא אותה", הוסיף רייכמן. עוברי אורח גילו את הצעירה לאחר ששמעו צעקות העולות מהחורשה. פרמדיקים שהגיעו למקום פינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר, כשמצבה מוגדר קל.

"היו צעקות מהחורשה" (חנן שרויטמן)

בשל חומרת האירוע הורה אמש מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב יוסי פריינטי, על הקמת צוות חקירה מיוחד, שמורכב מהיחידה המרכזית וממרחב ציון, לחקור את הפרשה.