השרון: בן 16 חשוד באונס נערה

מספר שעות לאחר האונס האלים בחורשה באזור ירושלים, הודיעה המשטרה כי עצרה נער בן 16 המתגורר בשרון, בחשד כי ביצע שורה של עבירות מין בנערה בת גילו. בית המשפט האריך את מעצרו ב-24 שעות

סריקות אחר החשוד בירושלים, אמש (רויטרס)

המשטרה עצרה אתמול (ד') נער בן 16, תושב אזור השרון, בחשד כי ביצע עבירות מין בקטינה בת 16 המתגוררת אף היא בשרון. החקירה מתנהלת במחלק הנוער של משטרת כפר סבא, שם חושדים כי הנער ביצע בנערה מעשה מגונה, מעשה סדום ובעילה שלא בהסכמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית שערכה המשטרה עולה כי לשניים הייתה היכרות מוקדמת, וככל הנראה התרחש במקרה בחודש שעבר בזמן מפגש מתוכנן בניהם. מעצרו הוארך ב-24 שעות.

אמש: אונס אלים בירושלים

חורשת סנהדריה, אמש (חדשות 2)

אתמול בשעות הערב נמצאה צעירה כבת 20 בחורשת סנהדריה בירושלים כשהיא חבולה קשות, לאחר שככל הנראה נאנסה. כוחות משטרה גדולים הגיעו לאזור ופתחו בסריקות בניסיון לאתר את החשוד במעשה. עוברי אורח גילו את הצעירה לאחר ששמעו צעקות העולות מהחורשה. פרמדיקים שהגיעו למקום פינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר, כשמצבה מוגדר קל.

בשל חומרת האירוע הורה מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב יוסי פריינטי, על הקמת צוות חקירה מיוחד, שמורכב מהיחידה המרכזית וממרחב ציון, לחקור את הפרשה.

בשבוע שעבר: נערה בת 15 הותקפה בצפון

לפני כשבוע דיווחה צעירה בת 15 מאזור הצפון לחברתה כי נאנסה במהלך מסיבה שנערכה באזור שדה נחמיה. החברה לא נשארה אדישה לתיאור האירועים, יצרה קשר עם המשטרה ודיווחה על האירוע. שוטרי תחנת קריית שמונה החלו בסריקות נרחבות, שכללו כמאה שוטרים, כולל יחידת חילוץ גולן. בתוך זמן קצר עצרו השוטרים עצרו שני חשודים כבני 20, תושבי טובא זנגרייה, לחקירה. אחד מהם חשוד בביצוע המעשים והאחר חשוד במעורבות בתקרית.

במקביל, ניסתה המשטרה לאתר את הצעירה ללא הצלחה. שעות ארוכות לאחר שנפתחו חיפושים נרחבים אחריה היא נמצאה כשהיא בריאה ושלמה - ונלקחה לתחנת המשטרה על מנת שהחוקרים יוכלו לגבות ממנה עדות. על פי אחת הערכות הצעירה הסתתרה מחשש מתגובת בני משפחתה לקשר הרומנטי עם תושב הכפר.