חשד: בת 20 נאנסה בחורשה בירושלים

עוברי אורח מצאו את הצעירה בחורשת סנהדריה בבירה לאחר ששמעו צעקות בוקעות מהמקום. היא פונתה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר במצב קל. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות אחר חשוד במעשה. צוות חקירה מיוחד הוקם

סריקות אחר החשוד, הערב בירושלים (חנן שרויטמן)

צעירה כבת 20 נמצאה הערב (ד') בחורשת סנהדריה בירושלים כשהיא חבולה קשות, לאחר שככל הנראה נאנסה. כוחות משטרה גדולים הגיעו לאזור ופתחו בסריקות בניסיון לאתר את החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חורשת סנהדריה, הערב
מפרטים ראשונים עולה כי עוברי אורח גילו את הצעירה לאחר ששמעו צעקות העולות מהחורשה. פרמדיקים שהגיעו למקום פינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר, כשמצבה מוגדר קל.

חיפושים אחר החשוד, הערב
בשל חומרת האירוע הורה מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב יוסי פריינטי, על הקמת צוות חקירה מיוחד, שמורכב מהיחידה המרכזית וממרחב ציון, לחקור את הפרשה.

בשבוע שעבר: נערה בת 15 הותקפה בצפון

לפני כשבוע דיווחה צעירה בת 15 מאזור הצפון לחברתה כי נאנסה במהלך מסיבה שנערכה באזור שדה נחמיה. החברה לא נשארה אדישה לתיאור האירועים, יצרה קשר עם המשטרה ודיווחה על האירוע.

שוטרי תחנת קריית שמונה החלו בסריקות נרחבות, שכללו כמאה שוטרים, כולל יחידת חילוץ גולן. בתוך זמן קצר עצרו השוטרים עצרו שני חשודים כבני 20, תושבי טובא זנגרייה, לחקירה. אחד מהם חשוד בביצוע המעשים והאחר חשוד במעורבות בתקרית.

במקביל, ניסתה המשטרה לאתר את הצעירה ללא הצלחה. שעות ארוכות לאחר שנפתחו חיפושים נרחבים אחריה היא נמצאה כשהיא בריאה ושלמה - ונלקחה לתחנת המשטרה על מנת שהחוקרים יוכלו לגבות ממנה עדות. על פי אחת הערכות הצעירה הסתתרה מחשש מתגובת בני משפחתה לקשר הרומנטי עם תושב הכפר.