שרון גל: "נחקרתי בעקבות עדות על אמירה מינית פוגענית"

לאחר חקירתו הראשונה אתמול במשטרה בחשד להטרדה מינית שבוצעה לכאורה כלפיי קולגה לשעבר, מספר העיתונאי שרון גל כי זימונו לחקירה גרם לו להקלה: "אחרי תקופה של חודשים בהם ישבתי בבית ומלבד ההכפשות בעיתונים לא היה לי מושג מה רוצים ממני, אני יודע עכשיו במה מדובר". צפו בריאיון

כיממה לאחר שנחקר באזהרה בחשד להטרדה מינית, חושף העיתונאי שרון גל את המקרה שעומד במרכז הבדיקה המשטרתית - עדות של חבר לעבודה לשעבר שטען כי גל הפנה אליו אמירה פוגענית על רקע מיני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר במישהו שעבד איתי בעבר וטען שבאירוע חברתי, על כוס ויסקי, במהלך שיחה על עניינים אישיים, אמרתי לו משהו שאחרי שלוש וחצי שנים נשמע לו עכשיו כמו אמירה פוגענית", סיפר שרון גל בתכנית "שש עם עודד בן עמי".

"אני דווקא מרגיש הקלה גדולה, כי אחרי תקופה של חודשים בהם ישבתי בבית ומלבד ההכפשות בעיתונים לא היה לי מושג מה רוצים ממני, אני יודע עכשיו במה מדובר", אמר גל. "נתתי את גרסתי המלאה לדברים ושיתפתי פעולה, אני מקווה שהחוקרים יסיימו את עבודתם מהר כדי שאוכל לחזור לחיי ושכל הבלון שניסו לנפח סביבי יקבל את הפרופורציה הנכונה".

בשלב זה לא ברור האם בידי המשטרה יהיו ראיות של ממש, שיוכלו לבסס המלצה להגיש כתב אישום נגד שרון גל. "מה שמעסיק אותי כרגע זה שכל הפרשה הזאת תהיה מאחוריי כדי שאוכל לחזור לעבודה. עברתי מסע ייסורים".

כשנשאל כיצד ייתכן שיש כל כך הרבה סיפורים על מקרים ומעשים שנעשו לכאורה, השיב גל בגילוי לב: "אולי הייתי שובב או צעקני, אני חושב שבמקום הבא שבו אני אעבוד אני אוריד את הווליום, אבל לא חטאתי, לא פשעתי ולא הטרדתי".