שיתפה סרטון ברשת - ולכדה גנב סדרתי של טלפונים ניידים

מכשירה הסלולרי של דניאל פליקס, בעלת חנות לבגדי ילדים בתל אביב, נשדד ממנה. בזכות סרטון מצלמות האבטחה ששותף בפייסבוק - הגנב נלכד, והתברר כי רק לאחרונה הוא שוחרר מהכלא, שם ריצה מאסר בגין עבירות רכוש

גנב הפלאפונים בפעולה (חדשות 2)

לחנות בגדי הילדים של דניאל פליקס בתל אביב נכנס גבר, שניצל רגע אחד של חוסר תשומת לב כדי לגנוב את הטלפון הנייד שלה, ולעזוב את החנות. בזכות סרטון מצלמות האבטחה ששותף בפייסבוק - הגנב נלכד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא הסתובב הרבה זמן בחנות, רואים בסרטון רק את הגניבה ואת הסיבובים שהוא עשה", סיפרה פליקס בראיון לתכנית "שש" עם עודד בן-עמי. "הוא נכנס לחנות, הצעתי לו לשבת, הוא אמר שהוא רק מחכה לאשתו. בשנייה שהסתובבתי הוא לקח את זה ונעלם".

דניאל סיפרה כי פנתה למשטרה, והשוטרים אמרו לה כי הנושא בטיפול. עם זאת, היא לא הסתפקה בכך ופרסמה את הסרטון בפייסבוק. לאחר שיתופים רבים, סוף סוף הגיע לדניאל מידע על הגנב. "התקשרה אלי בחורה בשם טלי ואמרה שהיא מכירה אותו - זה מוחמד ג'אבר מירושלים, שרק לפני שנה השתחרר מהכלא על גניבות טלפונים".

לדבריה, "הוא נעצר ושוחרר פעמים רבות. כל יומיים פנו אלי בחורות שעבדו בחנויות וגם להן הוא גנב מכשירים. המשטרה פשוט שחררה אותו שוב ושוב".