בן 14 נהג במכונית - והעלה את התיעוד לרשת

נער המתגורר באזור ירושלים תיעד עצמו נוהג ברחובות הסמוכים למקום מגוריו. גולש שנתקל בסרטון במקרה החליט לפנות למשטרה ולהזהיר מפני הסכנה, אך שם נאמר לו כי אם לא יגיש תלונה רשמית לא יוכלו לפעול

גיל הוצאת רישיון הנהיגה בישראל אמנם ירד רק במקצת בשנים האחרונות, אך לא עד גיל 14. אבל עובדה זו לא הפריעה לנער בן 14, המתגורר באזור ירושלים, להעלות לרשת האינטרנט סרטון המתעד את נהיגתו במכונית ביישוב מגוריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה הנער משלב את הילוכי המכונית, מתחיל בנסיעה לאחור ולאחר מכן ממשיך בנסיעה מהירה ברחובות. לסרטון צירף הנער הערה שבה טען בגאווה כי מדובר בהוכחה ליכולת הנהיגה שלו בגיל כה צעיר. כמו כן ביקש מחבריו שלא להפיץ את הסרטון, מחשש שיגיע לידי המשטרה.

אחד הגולשים, שנתקל בסרטון במקרה, הבין את הסכנה שבעבירה המתועדת והחליט לפעול. הוא התקשר לדווח על כך למוקד המשטרה, שם נאמר לו כי עליו להגיש תלונה בתחנת משטרת התנועה וכי לא ניתן לעשות דבר מעבר לכך על מנת למצוא את הנער או את הוריו.

"במשטרה פשוט אמרו לי שאין מה לעשות", סיפר הגולש. "או שאמסור להם את בתלונה בזמני הפנוי או שהנושא לא יטופל. ניסתי להסביר להם שזה מסוכן שהילד נוהג כך לבדו ושאין לי זמן להגיש תלונה בגלל שאני טס הלילה לחו"ל".

תגובת משטרת ישראל לא נמסרה עד למועד פרסום הידיעה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.