ההורים איימו: "נעביר בגן שופל ונהרוס את כולו"

כשהיא המומה וכואבת, מתקשה הגננת שגנה הוצת ונהרס כליל לעכל את האירועים האחרונים. מקורביה מספרים לחדשות 2 Online כי דיווחה לשירותי הרווחה על הוריו של ילד שהגיע חבול לגן, ואלה בתגובה החלו לאיים עליה. "תשמרי על עצמך, אנחנו נעביר שופל בגן ונהרוס את המקום", כתבה לה אחת האמהות בפייסבוק. הגננת: "אני המומה"

"עד לאן ההורים האלה יהיו עוד מסוגלים? אני פשוט המומה", אומרת הבוקר הבוקר (ג') הגננת שגנה ורכבה הוצתו במושב חלץ בדרום, זאת ככל הנראה על רקע סכסוך בינה לבין הורים בגן, בעקבות דיווח שהעבירה בשנה שעברה לאגף הרווחה בעניינם. "לא תיארתי לעצמי שזה יגיע עד לכאן, עד אלי הביתה. אני המומה", סיפרה למקורביה, שנמצאים לצידה ברגעים הקשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זמן רב עבר מאז שדיווחה הגננת לממונים עליה על האיומים שקיבלה, לאחרונה היא אף הגישה תלונה במשטרה על איום שקיבלה בפייסבוק מאחת האמהות שבו נכתב: "תשמרי על עצמך, כי אנחנו נעביר שופל בגן ונהרוס את הגן עם כל מה שבתוכו". גורם המעורה בפרטי המקרה סיפר כי לפני כשנה, אחד הילדים בגן הגיע חבול, והגננת דיווחה על כך לאגף הרווחה במועצה, שהעבירה דיווח בנושא למשטרה.

"כשזה התגלה להורים של הילד החל מחול שדים שנמשך תקופה ארוכה", סיפר אותו גורם. "הם טענו שהיא אמרה שהם אחראים לפגיעה והתחילו לעשות בלאגן ופרופגנדה נגדה, בהתחלה אלה היו רק שני הורי אבל זה הצטבר להורים נוספים".

רכבה של הגננת, היום (חדשות 2)

מקורביה של הגננת טוענים כי החליטה לבטל את התלונה לאחר שבמשטרה נמסר לה שהם אינם יכולים לטפל במקרה. במהלך היום קיבלה הודעות רבות מהורים אחרים בגן שביקשו לחזק את ידיה ואמרו לה לשמור על עצמה מזעמם של הורים מסוימים בגן.

מקורבי הגננת: "היא לא מעכלת, פורצת בבכי מדי פעם"

הגן שהוצת, הבוקר (חדשות 2)
מאז היוודע המקרה, לביתה של הגננת, שנמצאת תחת אבטחה של המשטרה הגיעו הורים ומקורבים רבים, שמחזקים את רוחה. "התחושות שלה מאוד קשות, ההורים האלה פשוט החליטו לעשות לה אמבוש והיא הרגישה שהיא כבר לא יכולה להמשיך עם זה ולכן דיווחה", אמר לחדשות 2 Online דוד מנצור, יושב ראש הסתדרות המורים באשקלון. מקורבים נוספים סיפרו כי היא אינה מעכלת את האירועים ופורצת בבכי מדי פעם, עוד הוסיפו כי המשטרה הודיעה לה שהיא מוגנת על ידיהם מעתה.

בשיחה עם חדשות 2 Online אמר היום יאיר פרג'ון, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, כי כבר לפני חודש נופצו שמשות רכבה של המורה שזוכה לאיומים מזה תקופה ארוכה. "פנינו למשטרה והיא לא תפסה חשודים, אנחנו נותנים לה את הגיבוי לאורך כל הדרך", אמר פרג'ון.

פירון לגננת: המשיכי בעשייה החינוכית

שר החינוך שי פירון גינה בחריפות את המקרה ואמר כי "מדובר במעשה פסול ונפשע הפוגע לא רק ברכוש אלא מסכן את היקר לכולנו - שלומם וביטחונם של הילדים". פירון שוחח עם הגננת, חיזק את ידיה ואיחל לה להמשיך בעשייה החינוכית.

במקביל שוחח פירון עם מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו, והפציר בגורמי אכיפת החוק לעשות מאמצים עליונים כדי למצות את הדין עם האחראים למעשה.