תיעוד: קרב יריות של עבריינים ברחוב הומה בילדים בעפולה

בלב שכונת מגורים, בשעת צהריים שבה הרחוב היה מלא בילדים שחזרו מבית הספר, נשמעו יריות והתחיל קרב בין עבריינים. האירוע התרחש בעפולה בחודש שעבר, ומצלמות אבטחה תיעדו את הירי - ואת הבהלה הרבה במקום. כך זה נראה

קרב יריות בין עבריינים - לעיני המצלמות: בחודש שעבר, בשעת צהריים, נשמעו יריות ברחוב הומה בילדים בלב העיר עפולה. קרב אלים ומסוכן בין עבריינים שהחל בלבה של שכונת מגורים - ותועד במצלמות האבטחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רכב גולף שחור הגיע לשכונה ההומה בשעת צהריים, בזמן שהיושבים בתוכו זיהו את מטרתם - עבריין המשמש יעד לחיסול. עבריין תושב העיר יצא מהרכב כשהאקדח מתחת לחולצתו - ולאחר שזיהה את המטרה, שלף את האקדח - והחל לירות.

במקום החל להתפתח קרב יריות, בסמוך לילדים שחזרו מבית הספר - וברחו מהמקום בבהלה. בתמונות של מצלמות האבטחה ניתן לראות את הילדים נסים על נפשם ואמא מבוהלת ביחד עם בנה. הכדורים שנורו לא פגעו בהם בנס, אלא רק ברכבו של היעד לחיסול.

אלא שהסיפור הזה לא נגמר כאן. היעד לחיסול נמלט מהעבריינים שניסו לחסלו - ישר למסיבת יום הולדת שנערכה בסמוך, אף היא הומה בילדים. האורח המפתיע נכנס בבהלה לבית האקראי - והילדים וההורים שהיו במקום החלו לברוח בבהלה.

"אנחנו רואים בחומרה את העבירות ומיד נכנסנו לפעילות מורכבת עם כל האמצעים", הבהיר סנ"צ שי דיכטר, ראש מפלג תשאול בימ"ר צפון. "הדבר החמור הוא שברחוב נמצאים באותה עת ילדים קטנים ואנשים חפים משפע והירי בוצע כאשר הם נמצאים ברחוב".

לאחרונה הוגשו כתבי אישום נגד היורים בגין ניסיון רצח, אבל המקרה הזה מוכיח שוב כמה מלחמות הכנופיות מסוכנות וכמעט גובות את חייהם של חפים מפשע. "האשמה היא כבדה אך הם טוענים שהם חפים מפשע", אמר עו"ד שי לוי, שמייצג את אחד הנאשמים.