שוב: חשד לתג מחיר במזרח ירושלים

שני נערים יהודים, בני 14 ו-16, נתפסו בשעת מעשה בעת שגרמו נזק לשמונה מכוניות של תושבים ערבים סמוך לקבר שמעון הצדיק, בשכונת שייח' ג'ראח. השניים אינם משתפים פעולה בחקירתם ובהמשך היום יובאו לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרם

תג מחיר. ארכיון (אייל בן שמחון)

שוב חשד לפעולת תג מחיר במזרח ירושלים: שני נערים יהודים בני 14 ו-16 נתפסו הלילה (א') בשעה שחיבלו בשמונה מכוניות של תושבים ערבים סמוך לקבר שמעון הצדיק בשכונת שייח ג'ראח. בלשי משטרת ירושלים תפסו את הנערים כשהם חורטים במפתח ובמברג על כלי הרכב. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני הנערים החשודים אינם משתפים פעולה בחקירתם, ובהמשך היום יובאו ככל הנראה לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרם.

האירוע האחרון מצטרף לשורת מקרים שאירעו בחודשים האחרונים בירושלים, האחרון שבהם לפני כשבוע באותה שכונה. אז, גילו תושבי המקום כי שבעה כלי רכב הושחתו, סמוך לבניין הצלב האדום, וצמיגיהם נוקבו.

"שגרה מזעזעת"

על אחד מכלי הרכב שניזוקו רוססה הכתובת "תג מחיר". המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע בניסיון לאתר חשודים במעשה. "יצאתי לעבודה בבוקר, וראיתי שריססו על הרכב שלי כתובות וניקבו את הצמיגים", סיפר תושב השכונה מוחמד שמאסנה, בשיחה עם חדשות 2 Online.

איירין נאסר, פעילה בשכונת שייח' ג'ראח סיפרה גם היא כי "גבר מבוגר ונער הגיעו בלילה לאזור, ניקבו גלגלים וריססו כתובות על מכוניות וקירות. מצלמה של תחנת דלק תיעדה את מעשיהם". נאסר טוענת כי הבתים עליהם רוססו הכתובות מצויים במחלוקת משפטית מול מתנחלים מהאזור.

לדבריה, זו לא הפעם הראשונה שבה קורה אירוע כזה בשכונה: "זו כבר הפעם השלישית או הרביעית שזה קורה - ורק בקיץ האחרון. זו תופעה שמזעזעת את המקום, שגרה מזעזעת. המשטרה אומרת כל הזמן שהיא חוקרת ולא מביאה לתוצאות".