מפקד תחנת באר שבע, נצ"מ משה איבגי, חשוד בעבירות מין ב-3 נשים

נצ"מ איבגי הוא הקצין מהדרום החשוד בביצוע עבירות מין ב-3 שוטרות, אחת מהן בהיריון מתקדם. פרקליטה של המתלוננת: "הפרסום יעודד נשים נוספות להתלונן"

חשוד בהטרדת שוטרת בהיריון. אבגי (חדשות 2)

שם נוסף מצטרף לרשימה הארוכה מדי של קציני המשטרה החשודים בביצוע עבירות מין: נצ"מ משה איבגי, מפקד תחנת המשטרה של באר שבע, נחקר ביום שלישי בחשד שהטריד מינית לפחות שלוש שוטרות, ביניהן שוטרת שהייתה בהיריון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרקליטה של השוטרת הראשונה שהתלוננה, עוורך הדין גיא אופיר, אמר כי הוא "מקווה שכעת, לאחר שפורסם שמו של איבגי, אם יש שוטרות נוספות שנפגעו על ידו, שיאזרו אומץ ויבואו אף הן להתלונן במח"ש".

לאחר החקירה הגיעה לידי חדשות 2 Online הקלטת שיחה ובה עדות של השוטרת ההרה אודות האמירות הפוגעניות לכאורה מצד נצ"מ איבגי. השיחה נערכה בין השוטרת לבין שוטר אחר שהיה יחד עמה בישיבה שבה לכאורה הוטרדה על ידי איבגי.

"ניצב המשנה לא בחל להטריד מינית את מרשתנו אפילו מול שוטרים נוספים, באדישות מוחלטת להשפלה הנוספת, שמקורה בעצם ביזויה בפומבי, כאובייקט מיני שאמור לספק את צרכיו המיניים", אמרו עו"ד אופיר ועו"ד עופר רוזנבלום, שמייצג מתלוננת נוספת.

הפרקליטים קראו לשוטרות נוספות שנתקלו בהטרדות מיניות לפנות למח"ש או לגורם מקצועי אחר, ולא לשתוק: "אדם בעל מרות המטריד מינית, מניסיוננו, אינו מטריד רק אחת אלא ימשיך לעשות כן עד אשר המערכת תטפל בהתנהגותו".

אבגי נחקר במח"ש (פלאש 90, יונתן סינדל)

איבגי הורחק מתחנת המשטרה ל-14 יום. הוא שוחרר בתנאים מגבילים לאחר שנחקר במח"ש. נאסר עליו ליצור קשר עם שוטרים ושוטרות.