האם החשודה ברצח שני ילדיה הודתה במעשה: "לא הייתי אמא טובה"

קרינה בריל, האם החשודה ברצח ילדיה בירושלים, הודתה במעשה במהלך חקירה שנערכה לה בבית החולים. חקירתה צפויה להתחדש ביום שישי או בשבוע הבא, והיא עדיין מאושפזת בבית החולים הדסה עין כרם. אתמול הותרו לפרסום שמות ילדיה

החשודה ברצח עם שני ילדיה (פייסבוק)

קרינה בריל (36), האם החשודה ברצח שני ילדיה בשכונת ארנונה בירושלים בשבוע שעבר נחקרה אמש (ג') על ידי חוקרי המשטרה בבית החולים הדסה עין כרם והודתה ברצח. חקירתה צפויה להתחדש ביום שישי או בשבוע הבא. "לא הייתי אמא טובה - אז רצחתי אותם", היא הסבירה לחוקרים. היא תיארה את השתלשלות האירועים בפני החוקרים, וסיפרה להם כיצד ביצעה את הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בית משפט השלום בירושלים התיר אתמול לפרסם את שמה של בריל ואת שם שני ילדיה שנרצחו: איגור בן 7 ומירה בת 5. במהלך דיון בהארכת מעצרה שנערך שלא בנוכחותה, הוחלט להאריך את המעצר בשמונה ימים. בריל, מאושפזת עדיין בבית החולים הדסה עין כרם, לאחר שניסתה להתאבד.

ביום רביעי האחרון, יומיים אחרי הרצח, הובאו שני הילדים לקבורה. אחותה של האם, שגם הייתה מי שמצאה אותה בשעת מעשה ואף נאבקה בה, מיררה בבכי וזעקה לעבר הקברים הטריים. סבתם קראה: "אני רוצה לראות אותם, אני חייבת לראות אותם", לאחר שנטמנו.

אביהם של הילדים, המתגורר בחו"ל והגיע במיוחד להלוויה, נראה שבור ולא יכול היה לדבר. במקומו ספד אחיו התאום. "החיים שלנו מתחלקים ללפני הטרגדיה הזאת ואחריה", אמר. "בעזרת השם, אנחנו נתחזק אחרי המקרה הקשה הזה".

הודתה ברצח. קרינה בריל (פייסבוק)

האחות ניסתה להיאבק

סבם של הילדים, שהתקשה בדיבורו בשל מצבו הרגשי, אמר: "קשה לתאר את הכאב במילים. הכאב לא נגמר, אבל החיים ממשיכים; לאבא שלכם אמור להיוולד ילד חדש. הקדוש ברוך הוא לוקח את הנשמות האלה ומברך אותן". במשך כל זמן ההלווייה נשמר מרחק בין אב המשפחה לבין אחותה של האם וסבתם של הילדים. לבסוף, התקרבו והתחבקו ממושכות. "אני יודעת שהם בשמיים", אמרה הסבתא ופרצה בבכי.

הרצח המחריד התרחש בשעות הבוקר המוקדמות ביום שני בשבוע שעבר, אז התעוררה האחות לקול זעקותיה של האם. כשיצאה מחדרה גילתה אותה כשהיא מנסה לשים קץ לחייה. היא ניסתה להיאבק בה וכשהבינה כי לא תצליח לעצור בעדה - פנתה לשכן שהזעיק את המשטרה.

כשהגיעו השוטרים לדירה, התגלו ממדי הזוועה: ילדיה של האם, בן שבע ובת חמש, נמצאו בדירה כשסימני דקירה מרובים על גופם. לפרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה לא נותר אלא לקבוע את מותם ולפנות את אמם לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הדסה בירושלים.

מעדות שמסרה אחותה של האם עולה כי האם ניסתה בעבר לשים קץ לחייה. ייתכן כי זו אחת הסיבות שהביאה את האחות להישאר לישון בבית המשפחה, מתוך תחושה שדבר רע עתיד לקרות. לדברי האחות, היא ראתה את הבן דקור, ונאבקה באם בניסיון למנוע ממנה לדקור את בתה - אך ללא הועיל.

רצח הילדים בירושלים - הסיקור המלא:

הילדים הובאו לקבורה: "כאב שלא נגמר"

אחות החשודה ברצח: חששתי שמשהו יקרה

מתחילת השנה: 8 ילדים נרצחו על ידי הוריהם

חשד: אם רצחה את שני ילדיה וניסתה להתאבד בירושלים

כוחות ההצלה: "האם שכבה, ולצידה גופות ילדיה"

שכנים של המשפחה: היא הייתה אמא טובה ומסורה

האם בפייסבוק: "עת להרוג ועת לרפוא"

האם לגורמי רווחה: "יש לי  קשיים עם בני בן ה-7"