עפולה: ג'יפ פגע באם ובנה, הבן במצב אנוש

נהג ג'יפ בשנות ה-20 פגע באם ובנה בעפולה, בעת שחצו את הכביש. הילד בן ה-4 נפגע בראשו ומצבו מוגדר אנוש, מצב האם מוגדר בינוני. הנהג נעצר לחקירה, ובוחני התנועה בודקים את נסיבות האירוע. בת"א: בן 80 נפצע בינוני מפגיעת רכב - שנמלט

הנהג הפוגע נחקר. אילוסטרציה (חדשות 2)

אם ובנה חצו במעבר חצייה - ונפגעו קשות מג'יפ חולף: האם בשנות ה-20 לחייה נפצעה בינוני, ובנה בן ה-4 נפצע אנושות. הנהג, תושב עפולה בשנות ה-20 לחייו, נעצר לחקירה על ידי המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האם ובנה, תושבי דבורייה, נפגעו מג'יפ חולף בעת חצייה במעבר חצייה ברחוב הנשיא בעפולה. חובשים ופרמדיקים של מד"א פינו לבית החולים העמק בעיר את הילד, במצב אנוש עם פגיעת ראש ופגיעה רב מערכתית. האם, בשנות ה-20 לחייה, פונתה במצב בינוני עם חבלות בכל הגוף.

בשל פציעת הראש הקשה, הילד הועבר מבית חולים העמק לבית החולים רמב"ם בחיפה, בעוד אמו נותרה בבית חולים העמק במצב בינוני ויציב. נסיבות התאונה נבדקות בשעה זו על ידי בוחני התנועה, ובמקום נרשמים עומסי תנועה כבדים.

במקביל, בתל אביב נפגע הולך רגל בן 80, ונבדק חשד כי מדובר בתאונת פגע וברח. הולך הרגל בן ה-80 נפצע בינוני מפגיעת מכונית בדרך בן-צבי פינת רחוב גרינבאום בעיר. נהג המכונית נמלט מהמקום, והמשטרה מבקשת את עזרת הציבור במציאתו ומסרה כי הוא נהג ככל הנראה ברכב בצבע לבן.