יהב ועדן גור יובאו הבוקר למנוחות

יהב ועדן גור, בני ה-5 וה-4 שנזרקו על ידי אביהם מהקומה ה-11 אל מותם, יובאו בשעות הבוקר למנוחות בבית העלמין שסמוך ליישוב בת חפר. לביתה של האם, רונית גור, הגיעו מנחמים רבים. במשטרה הוקם צוות חקירה מיוחד, שיבחן את כל נסיבות המקרה ואת הטיפול מצד הרשויות

יומיים לאחר שהושלכו אל מותם על ידי אביהם, יהב ועדן גור ז"ל יובאו הבוקר למנוחות סמוך ליישוב בת חפר. מנחמים רבים הגיעו לביתה של האם, רונית, המתגוררת ביישוב, על מנת להביע את צערם על מותם של יהב בן ה-5 ועדן בת ה-4.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה הוקם צוות חקירה מיוחד לבחון את נסיבות המקרה הקשה, ואת התנהלותם של כל הגורמים המעורבים. אתמול סיפר השומר בבניין, האדם האחרון שראה את הרוצח אלי גור ואת שני ילדיו בחיים, כי גור לא הראה שום סימן למעשה הנורא שהוא עומד לבצע.

שבה אמש לביתה. האם, רונית גור (חדשות 2)

לרוע מזלו, השומר התחיל לעבוד רק לפני ארבעה ימים ולכן לא הכיר את הנפשות הפועלות ולא ידע שגור לא מתגורר בבניין. "אנחנו יוצאים מהחדר של פחי האשפה והוא בא מולנו, עובר לידנו", תיאר השומר בשיחה עם חדשות 2. "הוא לא הסתכל עלינו, הכל היה רגיל. אנחנו אפילו לא שמנו לב. איך אפשר לחשוב על דבר כזה".

לדבריו, גור נכנס למעלית והילדים אחריו. "הוא לא החזיק את הילדים אפילו ביד", אמר. השומר מסביר שגור הגיע בשעה כזו שזה לא היה אמור להיות איש בכניסה לבניין. "הוא ידע שאנחנו לא פה וראה שיצאנו לעשות סריקה. שאין אף אחד פה שיפריע לו לעבור. זה הכל היה מתוכנן".

האב, אלי גור (facebook)

רונית גור חזרה אמש לביתה ביישוב בת חפר, שם מלווים אותה מקרוב חברים, שכנים וראשי היישוב. מזכיר בת חפר, יוני ארי, אמר כי "מהרגע שאירע המקרה, הנחה ראש המועצה את כל הצוותים המקצועיים ובהם גורמי חינוך ורווחה ללוות את רונית". "אני הייתי עם רונית בשעות האחרונות", הוסיף. "היא בתחושה מאוד מאוד קשה, היא ואנחנו כאן בשבילה".

זירת הרצח, שלשום (חדשות 2)

רצח הילדים בתל אביב - הסיקור המלא:

האחרון שראה את האב וילדיו בחיים: "הכל נראה רגיל"

כך טופלה משפחת גור ברווחה

שניות לפני הרצח: "האב נראה רגוע"

האב שרצח את ילדיו והתאבד: שוטר לשעבר

"הילדים צרחו וניסו להיאבק באביהם"

האם: "התרעתי, ידעתי שהאב ירצח אותם"

הלם בבת חפר: "האב נראה נורמטיבי"

גבר השליך את ילדיו מהקומה ה-11 והתאבד