חשד בתל אביב: אב חטף ילדיו מאימם, השליך אותם מקומה 11 - והתאבד

אימם של הילדים, בני 5 ו-3, התלוננה במשטרה כי פרודהּ, בן 52, הפר צו הרחקה והגיע לבית בבית חפר שבשרון. על פי החשד, הוא איים להרוג אותם, לקח אותם בכוח ונסע לת"א, שם זרק אותם מקומה 11 - והתאבד. בזמן החיפושים נמצאו הגופות. עדי ראייה: "הם נאבקו בו, שמעתי צרחות"

טרגדיה בתל אביב: אב ושני ילדיו צנחו אל מותם מחלון בית בקומה ה-11 ברחוב אליהו ברלין שבצפון העיר. צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו להם טיפול רפואי ראשוני ומצבם הוגדר תחילה אנוש. לאחר מכן, נאלצו הפרמדיקים לקבוע את מותם. נסיבות האירוע נחקרות. כעת החשד הוא שהגבר לקח את ילדיו בכוח מבת זוגו לשעבר, הגיע עמם אל הבניין, השליך אותם - ושם קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילתו של האירוע המזעזע היום (ד') בסמוך לשעה 15:30, אז התקשרה האישה אל תחנת המשטרה וסיפרה כי בן זוגה לקח בכוח את ילדיה ואיים להרוג אותם. אל הבית שבאזור השרון חשו כוחות גדולים וסגרו את האזור תוך שמסוק משטרתי מפטרל במטרה למצוא את האב וילדיו. מקץ 25 דקות התקבלה קריאה בקשר המשטרתי שבישרה על מציאת שלוש גופות בצפון תל אביב.

בקרב החוקרים התעורר החשש שמא מדובר באב וילדיו, והם ביקשו מהצוותים בשטח פרטים מזהים מאחד ההרוגים. לאחר מכן התברר גודל הטרגדיה: האב, בן 52 ושני ילדיו, בני שלוש וחמש, צנחו אל מותם ונמצאו כשהם מוטלים למרגלות הבניין.

האם התלוננה: "האב הולך להרוג אותם" (יחזקאל אונגר)

חשד: לקח הילדים והשליך אותם מבניין (דוברות מד"א)

עדת ראייה שמתגוררת בקומה השביעית בבניין, סיפרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי שמעה צעקות. "לא קישרתי בין מה ששמעתי להתנהלות הדברים", אמרה. "הילדים נאבקו בו, הם לא נתנו לו לזרוק אותם. זה לא הלך לו קל". עדת ראייה אחרת סיפרה כי עמדה מתחת לבניין ושמעה את הצרחות.

הבניין שממנו צנחו השלושה אל מותם (חדשות 2)

מבדיקת פרטיו עולה כי האב הורחק מביתו ומחקירה ראשונית נראה כי בין בני הזוג נתגלע סכסוך. בעקבות תלונה שהגישה האישה על איומים נגדה - הורחק הגבר לא רק ממנה ומילדיו, אלא אף מהיישוב שבו התגורר. לאחר האירוע, הובאה האם לתחנת המשטרה, שם היא מוסרת את עדותה לידי עובדים סוציאלים. בשל חומרת האירוע, מתנהלת החקירה על ידי שני מחוזות במשטרה: תל אביב ומרכז. גורם ביישוב שבו מתגוררת האם, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי המשפחה הייתה מוכרת למחלקת הרווחה במקום, זאת על רקע סכסוך מתמשך בין בני הזוג.

עדת ראייה: "הילדים נאבקו בו" (חדשות 2)

מפקד מחוז מרכז במשטרה, ניצב ברונו שטיין, שהגיע לזירת האירוע, אמר כי השוטרים הגיבו במהירות לתלונת האם. "קיבלנו את הדיווח והבנו שמדובר במשהו חמור. היא סיפרה שהוא חטף את שני הילדים ושהיא חוששת שהוא הולך להתאבד איתם", ציין.

חיזקי לווינגר, מתנדב זק"א, סיפר: "מדובר באירוע מזעזע ביותר. הגעתי עם צוות זק"א דקות ספורות לאחר שאירע והמראות בזירה היו קשים. גופות הילדים היו מוטלות על המדרכה ואביהם שכב ללא רוח חיים מטרים בודדים מהם. לצערי, מותם נקבע במקום".