אחותה של החשודה ברצח ילדיה: "היא ניסתה בעבר להתאבד"

ככל שחולפות השעות נחשפים עוד פרטים על עברה של האם מירושלים החשודה כי רצחה את שני ילדיה ואז ניסתה לשים קץ לחייה. מעדות של אחותה במשטרה עולה, כי האם ניסתה בעבר לשים קץ לחייה. לדברי האחות, היא נאבקה בה בניסיון למנוע ממנה לדקור את בתה

חקירת הרצח בירושלים נמשכת ופרטים נוספים נחשפים. מעדותה שמסרה אחותה של האם עולה כי היא ניסתה בעבר לשים קץ לחייה. ייתכן כי זו אחת הסיבות שהביאה את האחות להישאר לישון בבית המשפחה, מתוך תחושה שדבר רע שוב עומד לקרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי האחות, היא ראתה את הילד בן השבע דקור, ונאבקה באם בניסיון למנוע ממנה לדקור את בתה - אך ללא הצלחה. לאחר הרצח - רצה האחות לבית השכן והזעיקה עזרה. אחד השכנים השתלשל אל המרפסת - והצליח לפתוח את הדלת מה שאיפשר לכוחות ההצלה להגיע.

נראה כי כבר בחודש שעבר היו אותות אזהרה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט היום סיפרה ראש מינהלת שירותי הרווחה בירושלים כי חברתה של האם התקשרה אמש והתריעה כי "היא נסערת". כמו כן, נמצאו סימני אלימות על גופו של בנה, בן שבע.

במהלך קייטנת עולים בקיץ, אחד המדריכים זיהה חבורות על צווארו של הבן. "רבתי עם אמא שלי", הסביר הילד - אך הכחיש את הכל ביום המחרת. בעקבות הדברים, שירותי הרווחה זימנו את האם לשיחה ב-28 באוגוסט.

אחותה של האם (חדשות 2)

"שאלנו אותה לפשר הסימנים, והיא הסבירה שהיא רבה עם הבן שלה ו'התגוננה'", סיפרה היום לחדשות 2 באינטרנט בוני גולדברג, מנהלת המינהל לשירותי קהילה ורווחה בעיריית ירושלים. "הסברנו לה שככה לא מתנהגים עם ילדים, והיא נענתה לתכנית טיפולית".

מאז, עקבו אחריה שירותי הרווחה וניסו לעזור. "אתמול התקבלה הודעה אחרי הצהריים ממישהי שאמרה שהיא חברה שלה", המשיכה גולדברג. "היא סיפרה כי האישה במצוקה ושהיא נסערת. ביקשנו לקבל את הכתובת, אך היא סירבה". לדבריה, לאחר שהתעקשו גורמי הרווחה להגיע אל הבית, חזרה בה החברה ואמרה: "הילדים בסדר".

בשלב זה, מספרים בשירותי הרווחה כי התקשרו לאם, וביקשו ממנה להיפגש. אבל האם סירבה. היא אמרה: "הכל בסדר, איו צורך שתבואו, אל תדאגו". למרות זאת קבעו גורמי הרווחה פגישה עם האם בביתה בשעה 09:00. הבוקר, עם היוודע דבר הרצח - הופתעו. "לא הפסיכולוג ולא אנחנו חשבנו שזה ייגמר בצורה הזאת", הבהירה מנהלת המינהל לשירותי קהילה ורווחה בעיריית ירושלים.

הערב, בתום חיפושים, הצליחה היחידה הבינלאומית בזק"א למצוא את אבי הילדים במוסקבה. כעת מטפלת השגרירות הרוסית בהליך הבאתו לארץ.

אחות האם: "חששתי שמשהו עלול לקרות"

אחותה של האם, החשודה שרצחה את ילדיה בירושלים וניסתה להתאבד, סיפרה בשיחה עם חדשות 2 כי חששה שמשהו עלול לקרות ולכן בחרה להישאר ללון בדירתה.

האירוע הקשה התרחש בשעות הבוקר המוקדמות, אז התעוררה האחות לקול זעקותיה של האם. כשיצאה מחדרה גילתה אותה כשהיא מנסה לשים קץ לחייה, היא ניסתה להיאבק בה, וכשהבינה כי לא תצליח לעצור בעדה, פנתה לשכן שהזעיק את המשטרה.

רצח הילדים בירושלים - הסיקור המלא:

מתחילת השנה: 8 ילדים נרצחו על ידי הוריהם

חשד: אם רצחה את שני ילדיה וניסתה להתאבד בירושלים

כוחות ההצלה: "האם שכבה, ולצידה גופות ילדיה"

שכנים של המשפחה: היא הייתה אמא טובה ומסורה

האם בפייסבוק: "עת להרוג ועת לרפוא"

האם לגורמי רווחה: "יש לי  קשיים עם בני בן ה-7"